У школах тимчасово захопленої Луганщини математику й фізику міняють на пропаганду - Лисогор

У школах тимчасово захопленої Луганщини математику й фізику міняють на пропаганду - Лисогор

Укрінформ
У навчальних програмах шкіл на ТОТ Луганщини фізику, математику, гуманітарні дисципліни потіснять «захист батьківщини» і «родинознавство».

Про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Із 2 вересня у школах «ЛНР» впроваджується низка нових предметів, спрямованих не на розвиток фізико-математичних, правових чи гуманітарних здібностей учнів, а на пропаганду. Так, замість безпеки життєдіяльності вони вивчатимуть «захист батьківщини». У якості факультативу, щоправда, з обов’язковим відвідуванням, вводиться «родинознавство» – за робочою програмою, курс має сформувати прихильність до російських духовних цінностей», - написав Лисогор.

Він додав, що також окупанти планують повернути дітей до верстатів на уроках праці.

А з 1 січня 2025 року на окуповану Луганщину чекають зміни в аграрному секторі. Особи, чиї земельні ділянки виявляться незатребуваними, втратять право власності на них.

Це стосується, зокрема й пайщиків. Аби зберегти землю в себе, її необхідно швидко переоформити за законодавством РФ. Відповідно, треба мати пакет документів російського зразка, починаючи від паспорта та кадастрового номеру. Такі вимоги росіян.

Читайте також: У так званій «ЛНР» росіяни шукають шляхи мотивації, аби чоловіки добровільно приходили до військкомату

Тим часом небезпека російських обстрілів прифронтових сіл залишається підвищеною. «Вогонь по населених пунктах, що розташовані поблизу лінії бойового зіткнення, противник не припиняє. Так, по Стельмахівці завдано 33 удари з мінометів та артилерії. Невське та Макіївка потерпали від артилерії та безпілотників. Там окупанти застосували понад 100 БПЛА за добу», - зазначив очільник Луганської ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, росіяни знову били по прифронтових Невському та Макіївці на Луганщині.

Фото ілюстративне / ЦНС

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-