Сеул відреагує на появу в Україні військових КНДР - президент Південної Кореї

Сеул відреагує на появу в Україні військових КНДР - президент Південної Кореї

Укрінформ
Південна Корея «гнучко» реагуватиме на появу в Україні військових з КНДР, зокрема у питанні передачі зброї.

Про це під час спільної пресконференції в Сеулі з президентом Польщі Анджеєм Дудою заявив лідер Південній Кореї Юн Сук Йоль, передає Укрінформ із посиланням на Wpolsce.pl.

«Я повідомив пану президенту, що ми збільшимо підтримку народу України на основі ініціативи миру та солідарності, оголошеної нашим урядом рік тому, і ми будемо тісно співпрацювати з Польщею в цьому процесі», - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи його країна має намір відправляти свою зброю та військових в Україну, Юн Сук Йоль нагадав, що досі Південна Корея підтримувала Україну гуманітарно, але він зауважив, що "ситуація змінилася", оскільки Північна Корея тісно співпрацює з Росією.

"Ми майже впевнені, що Північна Корея відправляє спеціальні підрозділи до Росії. Якщо вони будуть на фронті в Україні, то нам доведеться реагувати залежно від дій Північної Кореї. У нас є правило, що ми нікому не передаємо зброю безпосереднього ураження. У цій справі нам доведеться розглянути більш гнучкий підхід до цього питання. Це залежатиме від того, які кроки зробить Північна Корея", – констатував президент Південної Кореї.

Читайте також: Міноборони Кореї: Кім Чен Ин продав свою армію для незаконної війни проти України

Під час конференції він підкреслив, що разом з президентом Дудою вони засуджують Північну Корею, зокрема, за нелегальну військову співпрацю з Росією. Юн Сук Йоль підкреслив, що розміщення військ КНДР у Росії порушує Хартію ООН і резолюцію Радбезу організації і є провокацією, яка загрожує безпеці не лише корейського півострова, але й Європи та усього світу.

Як передавало агентство, за словами керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, Північна Корея відправляє Росії ракети та солдатів для війни проти України в обмін на технології для тактичної ядерної зброї.

Фото: Yonhap

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-