Лише троє з десяти американців повністю впевнені в нових призначенцях Трампа

Лише троє з десяти американців повністю впевнені в нових призначенцях Трампа

Опитування
Укрінформ
Те, що американці обрали Дональда Трампа на другий термін у Білому домі, ще не означає, що вони довіряють його здатності підбирати кваліфіковані кадри до нового кабінету або ефективно управляти державними витратами.

На це вказують результати соцопитування, проведеного Центром досліджень громадських справ NORC на замовлення агентства АР, передає Укрінформ.

«Близько половини дорослих американців «зовсім не впевнені» у здатності Трампа призначати висококваліфікованих людей на ключові позиції в кабінеті, а також на інші державні посади високого рівня», - зазначає агентство.

Причому, за даними соцопитування, «лише троє з десяти американців мають «надзвичайну» або «дуже високу» впевненість», що Трамп підбере кваліфікованих людей для роботи в його адміністрації. Ще частина «скоріше упевнена, ніж ні».

Деякі з призначенців Трампа можуть постати перед значною проблемою з ухваленням у Сенаті – навіть за тієї умови, що його контролюватимуть республіканці, зазначає агентство.

Так звані «скандальні» кандидати, такі як Піт Хегсет (на посаду міністра оборони), Роберт Кеннеді (до Міністерства охорони здоров’я), Тулсі Габбарт (до Нацрозвідки), а також Марко Рубіо (як держсекретар США) не мають і 50% підтримки серед громадян.

Так, лише призначення Рубіо позитивно оцінюють 46% опитаних, решта має набагато менші показники: Роберт Кеннеді (44%), Тулсі Габбарт (34%), Піт Хегсет (28%). Причому, більшість із тих, хто підтримує їх, – переважно республіканці. Демократи ж здебільшого не схвалюють їхніх кандидатур.

Читайте також: У команді Трампа обговорюють можливість превентивних ударів по Ірану - WSJ

Нинішній процес номінацій, що відбувається із шаленою швидкістю, видання називає проявом обіцянок Трампа перед виборцями «стати руйнівною силою в країні», а також поверненням до хаотичної ери правління, як у перші чотири роки його президентства.

Як повідомлялося, Дональд Трамп пообіцяв «сколихнути Вашингтон» за допомогою агресивних кроків, зокрема створення Департаменту ефективності уряду (DOGE). Ця структура на чолі з Ілоном Маском та Вівеком Рамасвані пообіцяла знайти способи для звільнення федеральних працівників, скорочення програми та різких змін у федеральних правилах для працівників.

Фото: Dave Sanders / Politico

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-