Точицький заявив про важливість стратегічних комунікацій для визнання всесвітньовідомих українських митців

Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький наголошує на важливості стратегічних комунікацій для визнання всесвітньовідомих українських митців, художників, музикантів і поетів саме як представників української культури, а не російської.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та стратегічних комунікацій.

Точицький та міністр креативних індустрій, мистецтв і туризму Великої Британії Кріс Браянт обговорили роль стратегічних комунікацій у питанні захисту культурної ідентичності та сприйняття України у світі.

Перемовини Точицького і Браянта відбулися 20 вересня у рамках зустрічі міністрів культури країн "Великої сімки".

Точицький наголосив на необхідності стратегічних комунікацій для визнання всесвітньовідомих українських митців, художників, музикантів та поетів саме як представників української культури, а не російської.

За словами очільника МКСК, цей підхід дозволить відображати правдиву історію на міжнародній арені, зміцнюючи позиції України як держави, що захищає європейські стандарти свободи й демократії.

Читайте також: Україна й Канада співпрацюватимуть у питаннях захисту національної спадщини

Сторони обговорили стратегію спільних зусиль для посилення захисту української культурної спадщини, яка залишається під загрозою через російську агресію.

Браянт наголосив, що Британія підтримує Україну у прагненні притягнути Росію до відповідальності за злочини проти людяності та нищення історичних скарбів.

Україна і Велика Британія заявили про намір продовжувати співпрацю для захисту й підтримки української культури на глобальному рівні, наголосили у МКСК.

Читайте також: Точицький обговорив з послом Франції співпрацю у сфері культури та стратегічних комунікацій

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство культури та стратегічних комунікацій України і Міністерство культури Чехії навесні 2025 року розпочинають проєкт, спрямований на збереження пам’яток культурної спадщини України шляхом оцифрування.

Фото: МКСК