Best Eco Fest та Роман Скорпіон оголосять збір коштів на відкриття центру порятунку тварин «Пес Барон»

3 квітня,  9:30  - пресконференція на тему: «Фестиваль Best Eco Fest та Роман Скорпіон проводять збір коштів на відкриття центру порятунку тварин «Пес Барон» у рамках проєкту «Врятовані».

Організатор: БО «МБФ «SACRE COEUR». 

Спікери: Аркадій Гончаров - зооволонтер та засновник БО «МБФ «SACRE COEUR»;  Вікторія Суходольська - засновник SPORT&HEALTH CITY, громадська діячка, ідеолог та куратор проєктів БО «МБФ «SACRE COEUR», модераторка;  Пес Барон та Олена Біла - зооволонтер та засновник БФ «З божої ласки»;  Роман Скорпіон - український співак, композитор та автор пісень, амбасадор проєкту «Врятовані».

Питання до обговорення: 

  • Чому варто підтримувати проєкти допомоги тваринам? 
  • Проблеми та виклики зооволонтерів.

Чому це важливо? 

Під час заходу спікери проінформують про проєкт допомоги домашнім тваринам «Врятовані», деталі проведення благодійного фестивалю BEST ECO FEST, а також розкажуть історію собаки-психолога Барона та про відкриття центру порятунку домашніх тварин «Пес Барон». Окрім цього, Роман Скорпіон розповість, чому прийняв рішення стати амбасадором проєкту. 

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Акредитація триватиме до 09:00 3 квітня 2024 року, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

Під час фестивалю Best Eco Fest збиратимуть кошти для центру порятунку тварин з прифронтових територій

Фестиваль Best Eco Fest, який має на меті зібрати кошти для центру порятунку тварин з прифронтових територій, пройде 20 квітня у селищі Чубинське Київської області.

Про це повідомили під час пресконференції в Укрінформі організатори заходу - зооволонтер і засновник БО «МБФ «Sacre Coeur» Аркадій Гончаров, куратор проєктів фонду Вікторія Суходольська, зооволонтер і засновник БФ «З божої ласки» Олена Біла і співак Роман Скорпіон.

Зазначалося, що захід проходитиме на території кінно-спортивного клубу «Магнат».

«Наша команда вирішила провести фестиваль, щоб допомогти зібрати кошти для центру порятунку тварин з прифронтових територій під назвою «Пес Барон». Основний напрямок фестивалю – захист екології. Будуть флешмоби, різні цікаві виступи, ігри для дітей. Через перформанси ми будемо показувати, як зберегти довкілля. Будуть проходити благодійні аукціони. Цей день можна буде провести активно і весело, при цьому зробити хорошу справу – допомогти тваринам», - сказала Суходольська.

За її словами, на будівництво центру порятунку тварин «Пес Барон» потрібно 11 млн грн. Сюди привозитимуть тварин з прифронтових територій, перетримуватимуть, надаватимуть медичну допомогу, стерилізуватимуть і знаходитимуть їм господарів.

У центрі відвідувачі матимуть змогу погодувати, вигуляти тварину, прибрати її вольєр.

Зооволонтер Олена Біла розповіла, що з лютого 2022 року разом зі своїми колегами евакуювала з прифронтових територій близько 2,5 тисячі тварин. Чимало з них знайшли нових господарів в Україні і за кордоном – у Польщі, Великій Британії, Ірландії і Нідерландах.

Вона зауважила, що люди, коли евакуюються, не завжди можуть узяти з собою домашніх улюбленців. «Тварини залишаються зачиненими у квартирі, прив’язаними на цепку, і люди нікуди не повідомляють – ні волонтерам, ні в які служби, що вони виїхали, а тварини лишилися, тому що не змогли їх забрати. Через це багато тварин гине», - сказала Біла.

За її словами, часто покинутих тварин у прифронтових зонах рятують українські військові: витягують з-під обстрілів, забирають поранених до себе і лікують та годують, доки їх не заберуть волонтери.

Своєю чергою Аркадій Гончаров зауважив, що багато покинутих тварин залишається у Херсонській області. Завдяки благодійникам волонтери мають змогу годувати від 7 до 10 тис. покинутих тварин щодня, проте це складно і небезпечно робити під обстрілами, тому чотирилапих потрібно вивезти, щоб знайти їм нових господарів.

Відео: 

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк