Найбільш потенційно небезпечними щодо мін є три райони Київщини - ДСНС

Найбільш небезпечними в плані замінування наразі залишаються три райони Київщини - Вишгородський, Броварський та Бучанський.

Про це в телеефірі поінформував заступник начальника загону з організації реагування на надзвичайні ситуації державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Київській області Віталій Фареник, відповідаючи на питання, наскільки розмінована на сьогодні Київщина, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні це розмінування є активним. ... Унаслідок окупації Київської області ще є замінованими, наприклад, Бучанський, Вишгородський і Броварський райони - це найбільш небезпечні райони (у цьому сенсі - ред.). Ця робота продовжується. Я вважаю, що вона триватиме ще роками, бо до сьогодні ми також отримуємо відповідні заявки, повідомлення і досі знаходимо ВНП ще часів Другої світової війни", - сказав він.

Читайте також: Сапери ДСНС і Нацполіції з початку повномасштабної війни розмінували понад 2400 км² України

Як повідомляв Укрінформ, станом на 17 лютого 2025 року ДСНС на Київщині знешкодила понад 84 тис. вибухонебезпечних предметів.