Де порадитися з лікарями: Мінцифри опублікувало перелік сервісів

Міністерство цифрової трансформації України опублікувало перелік безоплатних сервісів для онлайн-консультацій із лікарями під час воєнного стану.

Як передає Укрінформ, перелік оприлюднила пресслужба відомства у Телеграмі.

"Потребуєте консультації лікаря, але не маєте доступу до лікарні? Розповідаємо про сервіси, де українці, які постраждали від війни, можуть отримати безоплатну медичну онлайн-консультацію лікарів", - ідеться у повідомленні.

Медичний сервіс Helsi - тут можна записатися до медиків усіх спеціальностей. Кваліфікація усіх лікарів є підтвердженою в Міністерстві охорони здоров’я. Для запису на консультацію не потрібно мати декларацію та направлення від сімейного лікаря, достатньо обрати потрібного спеціаліста та час консультації.

Doctor Online — Health Assistant - тут можна тримати консультацію сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста, замовити ліки чи розшифрувати результати лабораторних досліджень онлайн можна на порталі.

Viveo Cares Foundation — застосунок, де лікарі 24/7 надають консультації українцям, які мають проблеми зі здоров’ям та проживають у зоні бойових дій країни.

Likar.support — онлайн-сервіс, де лікарі-волонтери нададуть термінову медичну допомогу онлайн.

teplo.app — застосунок, який допоможе отримати безплатну консультацію психолога, якщо ваш запит пов'язаний із війною.

Як повідомляв Укрінформ, мобільний застосунок TacticMedAid, який навчає надавати першу домедичну допомогу став доступним для користувачів Android.

TacticMedAid також доступний користувачам iOS. У застосунку передбачені два напрямки інструктування: для військових та для цивільного населення. У блоці для військовослужбовців містяться алгоритми дій у разі отримання різних поширених видів травм та поранень в умовах бойових дій, у блоці для цивільних - детальна інформація про зупинку кровотечі.