У ймовірність повномасштабного наступу Росії не вірять понад 60% українців

У ймовірність повномасштабного наступу Росії не вірять понад 60% українців

Опитування
Укрінформ
У ймовірність повномасштабного нападу Росії не вірять 62,5% українців.

Як передає Укрінформ, про це свідчать опубліковані дані всеукраїнського соціологічного дослідження на тему "Україна на тлі загроз", проведеного експертно-аналітичним центром "Інститут Горшеніна".

Згідно з даними опитування, з цих 62,5% респондентів 33,3% вважають, що вторгнення російської армії скоріше не відбудеться, а 29,2% - що "точно ні".

При цьому 20,4% висловили думку, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну відбудеться (16,0% - "скоріше так", 4,4% - "точно так").

Більшість громадян (53,4%) вважає, що українська армія зможе захистити Україну у випадку розширення військової агресії з боку Росії.

33,4% респондентів висловили думку, що у випадку посилення військової агресії армія Україну захистити не зможе (19,9% - "скоріше ні", 13,5% - "точно ні").

Читайте також: Столтенберг – про агресію РФ: Боюся, що це «нова нормальність», до якої треба бути готовим

Згідно з даними опитування, 71,3% українців довіряють армії. З них обрали відповідь «точно довіряю» - 36,1%, «скоріше довіряю» - 35,2% опитаних.

При цьому 20,3% респондентів заявили, що не довіряють українській армії (13,6% - «скоріше не довіряю», 6,7% опитаних - «точно не довіряю»).

Більшість громадян (53,1%) вважає добрим теперішній стан української армії. При цьому 32,2% респондентів вважають його поганим.

71,7% опитаних вважають, що боєздатність української армії за останні декілька років покращилася. При цьому 47,4% обрали відповідь «скоріше покращилася», а 24,3% - «точно покращилася».

Згідно з даними опитування, лише 16,3% респондентів вважають, що боєздатність вітчизняної армії за останні декілька років погіршилася (11,6% - «скоріше погіршилася», 4,7% - «точно погіршилася»).

Опитування проводилося з 2 по 14 лютого методом особистих інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондентів.

Усього було опитано 2000 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України (без урахування тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Донецької та Луганської областей, АР Крим та міста Севастополь) за квотами: регіон і місце проживання, тип населеного пункту, стать і вік респондентів.

Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,2%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-