За оцінками США, більше половини випущених по України ракет рф мали збій

За оцінками США, більше половини випущених по України ракет рф мали збій

Укрінформ
За оцінками США, до 60% ракет із точним наведенням, які росія використовує для атак на Україну, не досягають цілей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на трьох американських чиновників, знайомих із інформацією розвідки Сполучених Штатів.

За їх словами, рівень невдач росії змінюється щодня, залежить від типу ракети, що запускається, і іноді може перевищувати 50%.

Двоє з джерел сказали, що він досяг 60%. За словами третього - розвідка показала, що російські крилаті ракети повітряного базування мали збій у діапазоні від 20% до 60% залежно від дня.

Офіційні особи США, які говорили на умовах анонімності через конфіденційність інформації, не надали доказів на підтримку оцінки і не розкрили, що саме спричиняло високі показники відмов російських ракет.

Reuters не зміг самостійно перевірити цифри.

У кремлі та міністерстві оборони росії не дали оперативного коментаря виданню.

Водночас агентство пише, що такий високий рівень провалів може включати що завгодно, від невдач запуску до того, що ракета не вибухнула при ударі.

За даними проєкту протиракетної оборони Центру стратегічних і міжнародних досліджень, росія розмістила в Україні два типи крилатих ракет повітряного базування – Х-555 і Х-101.

Загалом, за даними Пентагону, росія випустила по Україні понад 1100 ракет усіх видів з початку війни. Американські чиновники не сказали, скільки з них влучили в цілі.

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Європейський Союз застосував потужний пакет санкцій проти росії як країни-агресора.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-