В Україні з’явився мобільний трекер втрат ворога

В Україні з’явився мобільний трекер втрат ворога

Ілюстрація
Укрінформ
Генеральний штаб ЗСУ та софтверна компанія Alty розробили мобільний трекер втрат окупанта. Застосунок відображає актуальну статистику по втратах особового складу та військової техніки рф у лайв-режимі, містить набір зручних віджетів.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

«5 травня 2022 р. – софтверна компанія Alty за підтримки Генерального штабу Збройних Сил України запустила мобільний застосунок на платформі iOS під назвою «Русский корабль иди на...» (далі – РКИН). Застосунок містить зручний віджет, який можна розмістити на головному екрані свого смартфона для миттєвого перегляду інформації. Усі дані, відображені у віджеті, ретельно збираються фахівцями Генерального Штабу Збройних Сил України з перевірених джерел», - йдеться у повідомленні.

За словами генерального директора компанії Alty Леоніда Горєва, на створення мобільного трекера надихнула щоденна робота фахівців Генштабу ЗСУ, які старанно оформлювали інформацію по знешкодженню ворожого особового складу і техніки рф у своїй інфографіці. Тому, на волонтерських засадах, фахівці створили зручний застосунок із набором красивих віджетів для відстеження втрат окупанта і наближення нашої перемоги.

Як зазначається, для себе можна обрати один із трьох варіантів віджетів за розміром, який буде розміщений на головному екрані вашого смартфона: маленький – відображає дані про втрати особового складу; середній – відображає дані не лише про втрати особового складу, а й про втрати великої військової техніки; великий – охоплює всю інформацію про ворожі втрати, вказані на головному екрані застосунку.

Інформація спирається на розвідувальні дані Генерального Штабу ЗСУ про приблизну кількість ворожих особового складу і техніки на момент вторгнення 24 лютого 2022 року.

Сам застосунок є дуже простим у користуванні. Головний екран відображає кількість втрат по окремих категоріях. Напівкільця у синього кольору демонструють співвідношення знешкодженої ЗСУ техніки ворога до кількості техніки противника, поблизу кордонів України, яка зафіксована станом на початок широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року і потенційно залишається на території України (напівкільця жовтого кольору).

Серед додаткових опцій в застосунку РКИН є мапа актуальних сповіщень про повітряну тривогу в Україні, а також можливість перерахувати кошти на підтримку ЗСУ. Версія для Android-пристроїв очікується згодом.

У пресслужбі закликали слідкувати за оновленнями додатку на сторінці Генерального Штабу ЗСУ, щоб залишатися в курсі актуальних подій на полі бою.

Читайте також: ЗСУ ліквідували вже близько 24 700 російських військових

Alty – українська софтверна компанія заснована у 2009 році, яка спеціалізується на сервісах повного циклу у сфері розробки і дизайну мобільних застосунків для банківських та фінтех клієнтів по всьому світу.

Одним з останніх проєктів, в якому Alty взяла участь на волонтерських засадах, є проєкт, що допомагає рятувати життя людей під час повномасштабної війни росії проти України – TacticMedAid. Команда Alty розробила зручний застосунок з переліком ключових алгоритмів надання домедичної допомоги цивільним і військовим. Версії доступні на iOS та Android.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-