Поліція рф готує нові підрозділи, щоб приборкати антимобілізаційні протести – розвідка

Поліція рф готує нові підрозділи, щоб приборкати антимобілізаційні протести – розвідка

Укрінформ
Мобілізованим у рф не вистачає спальних місць, їжі, форми та грошей, а поліція готується до придушення майбутніх протестів, формуючи нові підрозділи «особливого призначення».

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони.

«В рамках проведення мобілізаційних заходів на території омського танкового інженерного інституту планувалось розміщення 6000 осіб. Втім до 30 вересня до інституту фактично прибуло 9000 мобілізованих. Було повідомлено, що до 1 жовтня має прибути ще 2000 мобілізованих», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, керівництво закладу не має можливості забезпечити цей особовий склад навіть мінімальними умовами для проживання та харчуванням. Немає спальних місць, бракує вбиральнь, в приміщеннях відсутнє опалення. Вночі температура повітря опускається до мінус 6. Серед мобілізованих багато хворих, яким не надається медична допомога. У зв’язку з цим, новоприбулі відправляються до міста єкатеринбург, але там ситуація аналогічна. До того ж більшість мобілізованих не отримали військової форми з формулюванням – «не вистачило».

У пресслужбі також повідомили, що військовий комісар центрального та сеймського округів ігор ясько повідомив командуванню про значні складнощі при проведенні мобілізації. Подібні заходи не проводились з 1941 року, і адміністративна система просто не готова до виконання поставлених завдань. За його словами, «люди відключають домофони та не відчиняють двері». В результаті 27 вересня зі 170 повісток було вручено лише 16, а 28 вересня зі 180 – 10.

У Брянській та Курській областях мобілізовані змушені самі купувати форму та спорядження. При цьому, власники воєнторгів різко підвищили ціни, що викликає масове обурення та скарги.

Крім того, в бурятії наростає невдоволення повальною мобілізацією. Зокрема, в селі баргузін були мобілізовані навіть ті чоловіки, які взагалі ніколи не служили в армії. Усіх мобілізованих направили до адміністративного центру борзя забайкальського краю. З’ясувалось, що на пункті збору відсутні теплі речі, тож мешканці баргузіну були змушені збирати «гуманітарну допомогу» для мобілізованих односельчан.

На думку української розвідки, загалом робота військкоматів у рф характеризується як «хаотична». Відповідні посадові особи, намагаючись виконати план часткової мобілізації, видають повістки незалежно від віку, стану здоров’я та наявності військового досвіду. Виникли суттєві проблеми із грошовим забезпеченням як мобілізованих, так і військовослужбовців зс рф по контракту. Частішають випадки невиплати грошових винагород, збільшується кількість звернень до суду та прокуратури з метою отримання обіцяних виплат. Разом з тим, за можливість ухилення від мобілізації вимагають хабарі до 500 тисяч російських рублів.

Щоб приборкати чергові антимобілізаційні протести, поліція рф активізує підготовку нових підрозділів «особливого призначення».

Читайте також: На Луганщині росіяни шукають чоловіків для мобілізації за допомогою дронів – Гайдай

Як повідомляв Укрінформ, 4 жовтня британська розвідка повідомляє, що вбачає значні проблеми з розміщенням, навчанням, оснащенням та розгортанням призваних та мобілізованих у росії для бойових дій в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-