Заміна міністра оборони не вплине на допомогу Заходу Україні - експерт
Про це він сказав Українському радіо, передає Укрінформ.
"Це вже відпрацьована система, в якій зацікавлена не лише Україна, а й наші союзники. Більше проблем було у комунікаціях, логістичних питаннях, в ефективності державних закупівель. Я абсолютно погоджуюся з паном Резніковим, що донати від суспільства не можуть конкурувати з державою. Але ми маємо розуміти, що держава донатить не свої гроші, а це гроші платників податків, тобто наші з вами. Тому мірятися тут не варто. Просто громадяни хочуть додатково допомогти армії, бо вони розуміють, якою є ціна питання. Головне, що новий керівник має включитися, зрозуміти логістику. Адже забезпечення армії та фронту ― це досить специфічні моменти, в яких людина має бути компетентною. Сподіваюся, у цьому не буде лагів. Бо щодо наших західних союзників я впевнений ― там проблем не буде, все доведено до автоматизму. Позитивом для України є також те, що допомога фактично прописана у бюджетах західних держав на роки і навіть на десять років", - наголосив він, коментуючи питання постачання Збройних сил.
На думку Лєонова, велика складова відставки Резнікова - у суспільстві наростало напруження,і саме невдала комунікація Міністерства оборони створювала це напруження.
"Суспільство не отримувало необхідних відповідей. Володимир Зеленський зазначав у своєму зверненні, що потрібні нові форми роботи. Це не виключає того, що певні моменти керування у Міноборони не були ефективними, саме тому потрібно щось змінювати. Будемо сподіватися, що у нового міністра все вийде. Він має ще такий інструмент, як Громадська рада, яка займається закупівлями. І це бонус, бо є можливість комунікувати із суспільством і показувати позитивні кейси, як це було з економією 6 млрд грн на одному тендері", - переконаний експерт.
Як повідомляв Укрінформ, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки підтримав звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони України.