Росія зможе наростити виробництво артснарядів, але це не покриє її потреби на війні – Reuters

Росія зможе наростити виробництво артснарядів, але це не покриє її потреби на війні – Reuters

Укрінформ
Росія, ймовірно, зможе збільшити виробництво артилерійських снарядів у найближчі кілька років до 2 млн снарядів на рік, що вдвічі перевищує деякі попередні очікування Заходу, але це все ще не відповідає потребам Москви на війні проти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на західного чиновника, який говорив на умовах анонімності.

Чиновник оцінив, що Росія минулого року використала в Україні від 10 до 11 млн снарядів, зазначивши, що країна-агресор перебуває у «скрутному становищі».

«Якщо ви витратили 10 млн снарядів минулого року, а зараз перебуваєте в центрі бойових дій і можете виробляти лише 1-2 млн снарядів на рік, я не думаю, що це дуже сильна позиція», – вважає західний чиновник.

Він додав, що інші російські інвестиції в оборонний сектор також можуть дозволити Москві виробляти близько 200 танків на рік, що вдвічі перевищує попередні оцінки Заходу. Проте цього також буде замало після важких втрат Росії в Україні.

Читайте також: Штати готують нову партію касетних снарядів для України – NYT

«Коли ви втратили 2000 танків, у вас є десятиліття, щоб досягти того, з чого ви почали», – сказав він, додавши, що Росія також втратила 4000 бойових броньованих машин, понад 100 літаків і зазнала 270 000 втрат особового складу убитими та пораненими.

Чиновник заявив, що російська економіка відчуває напругу, оскільки Москва перенаправляє ресурси на війну проти України, збільшуючи витрати на оборону і скорочуючи «витрати на усе інше». За його словами, такий розподіл створює ризик для соціальних заворушень у РФ.

Читайте також: Японія знайшла спосіб продавати США вибухівку для виробництва снарядів для України — Reuters

Як повідомляв Укрінформ, північнокорейський диктатор Кім Чен Ин готовий укласти з президентом РФ Путіним угоду щодо постачання зброї.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-