Національні виробники можуть забезпечити потреби ЗСУ у броньовиках - директор «Української бронетехніки»
Як передає Укрінформ, про це ідеться на сторінці «Української бронетехніки» у Фейсбуці.
Генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас заявив, що 2022 рік був роком становлення, оговтання від шоку вторгнення росіян. Підприємства зосереджувалися на релокації, логістиці, відновленні розірваних ланцюжків постачання. 2023 рік став роком становлення та розгону.
«У 2024 рік ми входимо в зовсім інших умовах. Ми здатні виробляти техніку серійно, здатні розробляти нові зразки та забезпечувати потреби Збройних сил України», - запевнив Бельбас.
За його словами, у 2022 році українські військові отримали багато різноманітної західної техніки, яку дуже важко обслуговувати.
«Зараз ми можемо проаналізувати та порівняти нашу техніку з іноземними аналогами, і тут я би віддав перевагу все таки українським продуктами. Не тільки тому, що ми їх розробляємо та виробляємо. Насамперед, тому, що українські компанії можуть забезпечити коротше логістичне плече для сервісного обслуговування та ремонту, і це дуже важливо для підтримання боєготовності», - зауважив Бельбес.
За його словами, 80% ремонтів техніки, яка вироблена ТОВ «Українська бронетехніка», виконують виїзні сервісні бригади поблизу лінії фронту.
Як повідомляв Укрінформ, Україна дедалі активніше використовує елементи штучного інтелекту у виробництві дронів для ЗСУ.
Фото: «Українська бронетехніка» / Фейсбук