Кіану Рівз дебютував у професійних трекових гонках

Голлівудський актор Кіану Рівз дебютував 5 жовтня водієм у професійних трекових гонках у Сполучених Штатах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

Зазначається, що під час кваліфікацій гонки в американському Індіанаполісі Рівз зайняв 31 місце з 35.

У суботу в середині самої гонки на автодромі «Індіанаполіс Мотор Спідвей» 60-річна зірка фільму «Матриця» ненадовго з’їхав з траси, проте врешті-решт фінішував на 25 місці.

У Рівза ще запланована друга гонка у неділю, 6 жовтня.

Голлівудський актор має попередній досвід гонок як колишній учасник гонки знаменитостей Toyota Grand Prix на трасі Лонг-Біч. Рівз переміг на конкурсі у 2009 році.

Наступного вівторка у Лос-Анджелесі він має відвідати захід до 30-ї річниці показу фільму «Швидкість» разом зі своєю колегою по фільму Сандрою Буллок.

Як повідомляв Укрінформ, кінокомпанія Lionsgate випустила трейлер американського гостросюжетного бойовика «Балерина» (John Wick Presents: Ballerina) з голлівудськими акторами Аною де Армас і Кіану Рівзом у головних ролях.