Проєкт «Обличчя української мрії»: дітям в Україні потрібна перемога та зустріч з рідними

Проєкт «Обличчя української мрії»: дітям в Україні потрібна перемога та зустріч з рідними

Ексклюзив
Укрінформ
Українські діти, яким через військову агресію Росії довелося пережити окупацію, загибель рідних, імміграцію, не мріють про матеріальні речі. Їхні мрії - про перемогу, повернення додому, до школи, до друзів.

Про це в коментарі Укрінформу сказала Марія Біла, керівниця проєкту «Обличчя української мрії», реалізованого ГО «Всеукраїнське об’єднання «Патріот».

«Ми були вражені тим, що більшість дітей мріють не про матеріальне, а про те, щоб повернутися додому, обійняти тата, який на фронті. Щоб повернутися до школи і вчитися офлайн, побачити знову своїх друзів. Усі ці діти мріють про перемогу, хочуть жити у вільній, незалежній Україні… Читати без сліз їхні розповіді було неможливо», - поділилася вона.

У проєкті «Обличчя української мрії» взяли участь 215 дітей з 22 регіонів України, зокрема прифронтових населених пунктів, а також 11 країн світу. Серед них багато дітей захисників України, сиріт та тих, хто пережив окупацію. Діти створювали малюнок та есе на одну з обраних тем: «Моя країна мрії», «Одне дитинство на всіх» і «Українці незламні».

Проєкт «Обличчя української мрії» вже був представлений в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі.

«Виставка в Анкарі - перша за межами України. Ми плануємо відкрити цю виставку в різних країнах, почнемо з Європи. Щоб якомога більше людей за кордоном подивилися в ці дитячі очі, побачили малюнки, прочитали ці історії та зрозуміли, що переживають українські діти, про вкрадене Росією їхнє щасливе дитинство», - зазначила керівниця проєкту «Обличчя української мрії».

Читайте також: У Берліні проходить виставка робіт дітей з Харкова «Підземний сад»

Як повідомляв Укрінформ, у столиці Туреччини відкрилася виставка «Обличчя української мрії», на якій представлені роботи українських дітей, на чиє життя безповоротно вплинула російська війна.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-