Україну представили на «Міжнародному дні» у Катарі

Україну представили на «Міжнародному дні» у Катарі

Фото
Укрінформ
Український стенд представили на святі «Міжнародний день» в одному з найбільших і найпрестижніших закладів шкільної освіти Катару – United School International.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Катарі.

На заході учні та батьки ознайомили відвідувачів з культурою та традицією своїх країн, створюючи унікальну атмосферу єдності та різноманіття.

Відео дня

«Україна була представлена надзвичайно красивим, інформативним і, що важливо, смачним стендом, який із власної ініціативи оформили талановиті матусі українських школярів цього чудового навчального закладу», – йдеться в дописі.

За повідомленням, біля тенту з написом «Україна» постійно юрбилися люди, а відвідувачі відзначали, що саме наш стенд став одним із найпопулярніших на святі.

Посольство висловило ширу вдячність українським активістам за ініціативу, творчий підхід та кулінарну майстерність.

Нагадаємо, у посольстві України в Катарі провели традиційний захід «Різдвяні вечорниці», який об’єднав українську громаду в затишній атмосфері святкового настрою.

Фото: посольство України в Катарі / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: