ПриватБанк позиватиметься до заводу Коломойського - через агресивних пікетувальників
Про це прессекретар банку Інна Музичук повідомила у Facebook.
«ПриватБанк вимагатиме в судовому порядку повного відшкодування з боку організаторів багатоденного пікету головного офісу банку – Нікопольського заводу феросплавів – витрат не евакуацію більше ніж 300 працівників Центру підтримки клієнтів банку», - йдеться в повідомленні.
За словами Музичук, через значне перевищення пікетувальниками максимально допустимого в місті рівня шуму, а також погрози працівникам банку з боку пікетників 10 жовтня банк задовольнив заяви понад 300 працівників контакт-центру про негайну евакуацію служби до офісу із нормальними умовами роботи. Витрати на проведення евакуації та додаткове облаштування робочих місць сягнули понад 700 тисяч гривень.
Також ПриватБанк вимагатиме від організаторів пікетів відшкодування збитків, пов’язаних із неможливістю безперебійного виконання своїх обов’язків працівниками служби інкасації банку.
Пресслужба банку повідомила й про направлену до мерії міста Дніпра заяву від понад 1 500 працівників банку з вимогою скасувати дозвіл на проведення пікету через значне перевищення пікетувальниками максимально допустимого в місті рівня шуму, яке неодноразово зафіксовано відповідними службами та негативно впливає на самопочуття людей.
Як раніше повідомляв Укрінформ, 20 вересня під головний офіс ПриватБанку у Дніпрі приїхали працівники Нікопольсько заводу феросплавів, що належить відомому бізнесмену Ігорю Коломойському. Працівники заводу, який не є клієнтом ПриватБанку, вимагали у банку свою зарплату. А саме 22 млн грн, які керівництво підприємства нібито виплатило НБУ в межах мирової угоди.
У 2018 році Національний банк подав 148 позовів проти колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського (фінансового поручителя) та пов’язаних з ним 32 компаній – майнових поручителів на загальну суму близько 10 млрд грн. Мета позовів – забезпечити погашення кредитів рефінансування, які Нацбанк надав Приватбанку в період між 2008 та 2015 роками.
Зокрема, у травні 2018 року Національний банк подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить АТ «Нікопольський завод феросплавів». Це майно було передане в заставу як забезпечення зобов’язань АТ КБ «ПриватБанк» за кредитом рефінансування.
28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між НБУ та Нікопольським заводом феросплавів Коломойського, згідно з якою НЗФ достроково виконав свої зобов'язання й перерахував кошти НБУ.
На сьогодні власником контрольного пакету акцій НЗФ є Ігор Коломойський.
Фото: Інна Музичук/Фейсбук