Інноваційні технології зрошування: Ізраїль реалізує пілотний проєкт на півдні України

Інноваційні технології зрошування: Ізраїль реалізує пілотний проєкт на півдні України

Укрінформ
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Михайло Хорєв обговорив з заступником Надзвичайного та Повноважного посла Держави Ізраїль в Україні Йоавом Бистрицьким перспективи розвитку українського водного сектору.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

«Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Ізраїлем. Адже такого ощадливого ставлення до води та її використання немає, мабуть, в жодній країні. Українська територія має різні кліматичні зони, і різні практики управління водними ресурсами. Через зміни клімату нам треба адаптуватися до нових реалій, таких як маловоддя, посухи, катастрофічні паводки, та напрацювати дієві заходи для розвитку ефективного зрошення та відновлення водно-болотних угідь. Сподіваюся, що Ізраїль, як ключовий світовий експерт у галузі управління водними ресурсами, поділиться з нами своїм досвідом та технологіями», - зауважив Хорєв.

За словами Бистрицьки, Ізраїль має гарні практики управління водними ресурсами. Вони не витрачають даремно жодної краплі. 70% води, яку використовує Ізраїль - морська, а 87% очищених стічних вод використовуються у сільському господарстві.

«Ми можемо та хочемо допомогти Україні ефективніше управляти водними ресурсами та з радістю поділимося з вами своїми знаннями і досвідом», - наголосив дипломат.

Сторони домовились, що Ізраїльський центр міжнародного співробітництва МАШАВ спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства за підтримки Міндовкілля та Посольства Ізраїлю в Україні для українських фахівців проведуть серію онлайн-тренінгів у сфері дієвого управління водними ресурсами.

Крім того, ізраїльські партнери реалізують пілотний проєкт на півдні України із застосуванням інноваційних ізраїльських технологій зрошення.

Зазначається, що країни і надалі співпрацюватимуть у сфері управління водними ресурсами та залучатимуть досвід і інвестиції Ізраїлю для розвитку українського водного сектору.

Читайте також: Україна та Ізраїль обговорюють можливості спільного виробництва оборонної продукції

Як повідомляв Укрінформ, Державна екологічна інспекція України у 2020 році склала 3 777 тис. протоколів про адміністративні правопорушення у сфері водних ресурсів, розрахувавши 188 млн грн збитків.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-