Нафта дешевшає через проблеми з поставками

Нафта дешевшає через проблеми з поставками

Укрінформ
Ціни на нафту знижуються у середу, 25 серпня, після зростання протягом двох сесій підряд, що було викликано втратою чверті виробництва у Мексиці і ознаками того, що Китай стримав нещодавній спалах коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість жовтневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $ 70,67 за барель, що на $ 0,38 (0,53%) нижче ціни на закритті попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на WTI на жовтень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX знизилася на $ 0,4 (0,59%) - до $67,14 барель. Попередні торги по стандартах завершилися на рівні $ 70,41 і $ 67,54 відповідно.

За попередні дві сесії Brent подорожчала на 9%, WTI - на 8,7%, зростання цін було максимальним з листопада. Нафтові котирування зросли в основному через втрату понад 400 тис. бар./добу. (б/д) поставок у Мексиці після пожежі на нафтовій платформі компанії Pemex.

Падіння цін минулого тижня було обумовлено побоюваннями, що поширення дуже заразного дельта-варіанту COVID-19 в Азії сповільнить відновлення економіки регіону.

Ознакою того, що Китай приборкав поширення штаму дельта стало те, що у середу країна повідомила про 20 нових підтверджених випадків коронавірусу у порівнянні з 35 випадками днем ​​раніше.

Читайте також: Ціни на нафту зростають після тривалого зниження

"Підйом цін на нафту був різким і швидким. Однак і корекція, що передувала йому, була однією з найпотужніших у поточному році, що підкреслює вплив нового штаму коронавірусу "дельта" на ринковий попит", - сказав економіст Oversea-Chinese Banking Corp у Сінгапурі Хоуі-Лі.

Аналітики Goldman Sachs як і UBS і раніше очікують, що ціни на нафту зростатимуть протягом решти місяців 2021 року вважаючи, що пропозиція на ринку буде недостатньою. Трейдери чекають нових сигналів щодо майбутніх рівнів видобутку від держав ОПЕК +, які проведуть чергову зустріч 1 вересня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-