Італія просуватиме бренд «Зроблено в Україні» на торгових майданчиках - Мінекономіки
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
«Домовились про те, що Італія надасть експертів, які допоможуть Україні просувати бренд Made in Ukraine за прикладом того, як це відбувалося в Італії два десятки років тому. Також італійські партнери запропонували допомогти із просуванням українських виробників на таких торгових майданчиках, як Amazon та інші. Щиро вдячні Адольфо Урсо за його підтримку і готовність допомогти нам у реалізації політики Made in Ukraine, просуванні вітчизняних продуктів на зовнішні ринки та розширенні наших експортних можливостей», - розповіла перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки України Юлія Свириденко.
Під час зустрічі в межах Саміту міністрів країн G7 щодо промисловості, технологій та інновацій перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки України Юлія Свириденко та міністр підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо також обговорили перспективи залучення італійського приватного сектора до відновлення української економіки, спільні проєкти у сфері логістики, виробництва та інші.
«Для нас вкрай важливо залучати іноземних інвесторів на український ринок, як повертати тих, які залишили український ринок з початку повномасштабного вторгнення, так і тих, хто не працював в Україні, але розглядає цю можливість. В першу чергу, інвестиції у реальний сектор та локалізацію виробництв», - сказала Свириденко.
Як повідомлялося, 26 січня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні". Вона має стати майданчиком для забезпечення ефективного діалогу та об'єднання зусиль влади й бізнесу, стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту, покращення інвестиційного клімату, створення економічних умов для відновлення, модернізації й зростання економіки України, а також для заохочення повернення громадян України з-за кордону.
Фото: Мінекономіки