В Україні зростає споживання електроенергії, запланований імпорт з п’яти країн

В Україні зростає споживання електроенергії, запланований імпорт з п’яти країн

Укрінформ
У середу, 20 листопада, споживання електроенергії зростає, на сьогодні запланований імпорт з п’яти країн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Споживання зростає. Сьогодні, 20 листопада, станом на 5:00, його рівень був на 1,6% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок, 19 листопада. Це пояснюється продовженням заживлення раніше знеструмлених внаслідок російського обстрілу споживачів на Одещині. Аварійно-відновлювальні роботи в області тривають", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 19 листопада добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 6% вищим, ніж попередньої доби – в понеділок, 18 листопада. Це пояснюється застосуванням меншого обсягу обмежень у цей час.

В Укренерго нагадали, що у середу, 20 листопада, для збалансування енергосистеми у період з 6:00 до 22:00 в більшості областей діють графіки погодинних відключень обсягом однієї черги. З графіком застосування відключень у кожному з регіонів можна ознайомитись на сайтах і офіційних сторінках у соцмережах операторів системи розподілу (обленерго).

Імпорт електроенергії відбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови загальним обсягом 7 914 МВт-год., з максимальною потужністю в окремі години до 837 МВт.

Читайте також: В Україні сьогодні діятиме одна черга відключень електроенергії - з 06:00 до 22:00

Водночас у Міністерстві енергетики повідомили, що минулої доби відновлено живлення для 194 763 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій.

Як повідомлялося, через ворожу масовану атаку на енергосистему в неділю, 17 листопада, в Україні тимчасово діють заходи обмеження споживання електрики для промислових і побутових споживачів. Частині споживачів на Одещині, які були знеструмлені внаслідок російського обстрілу, повернули світло, замість екстрених графіків відключення Одеса перейшла на стабілізаційні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-