Кіберфахівці ГУР атакували інфраструктуру Газпрому - джерело

Кіберфахівці ГУР атакували інфраструктуру Газпрому - джерело

Укрінформ
До річниці подвигу героїв Крут кібергрупа Головного управління розвідки здійснила DDOS-атаку на цифрову інфраструктуру російських компаній «Газпром» та «Газпромнєфть». 

Про це повідомив Укрінформу обізнаний співрозмовник у розвідці.

Як стало відомо агентству, кіберфахівці завдали удару на онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність російської армії.

Відео дня

Зокрема, з 28 січня клієнти компаній не можуть користуватися особистим кабінетом, скористатися послугами онлайн-сервісів компанії, здійснити оплату за пальне за допомогою паливних карт, списати або накопичити бонуси на рахунок тощо.

Представники Газпрому у відповідь на скарги клієнтів повідомляли, що наразі спостерігається «тимчасовий технічний збій», щоправда, не пояснюючи характер і причини такого «збою».

Коли роботу онлайн-сервісів може бути відновлено, у російських компаніях не повідомляють.

Читайте також: Держспецзв'язку розбудовує системи сенсорів у держорганах для швидкого реагування на кіберінциденти

«Сьогоднішні проблеми російських водіїв - це привіт від наших побратимів з 1918 року, героїв бою під Крутами, які понад сто років тому дали тягла злочинним російським бандам наркомана Муравйова. Сьогодні ми продовжуємо справу тодішніх захисників Києва як на фронті, так і в кіберпросторі. Слава Україні!» - прокоментували кібератаку в розвідці.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні 29 січня відзначали День пам’яті Героїв Крут. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині, за 130 кілометрів на північний схід від Києва під час наступу на Київ військ більшовицької Росії під проводом полковника Михайла Муравйова.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: