Навіщо Москва нормалізує ядерне божевілля: дайджест пропаганди за 5 червня
Укрінформ
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав фейки та наративи пропаганди за 5 червня 2024 року.
Чи приносить результати кремлівський ядерний шантаж
Байден пояснив, як має виглядати мир в Україні
Чому порівняння руйнувань України з Манхеттеном влучне
Путін покаже своїх «жеребців» новим партнерам Росії
Чи приносить результати кремлівський ядерний шантаж
Росії необхідно завдати ядерного удару по Нідерландах, – заявив депутат Держдуми, Андрій Гурульов. На його генеральську думку, така атака зможе поставити Європу на коліна. «Десь на 50-60% забезпечення Європи вуглеводнями перебуває у Голландії. У військових це називається жирна ціль. Ми чудово розуміємо, як завдати критично неприйнятних збитків, щоб Європа стала на коліна. При чому, це справа одного дня. З мінімальною витратою ядерного боєприпасу»,— сказав він в етері Соловйову.
Тому порівняння з Манхеттеном влучне, адже саме це й дозволяє американцям, європейцям і жителям інших країн-партнерів України буквально інтерактивно зрозуміти чому їй варто допомагати й надалі звільняти свою територію від «звіра зі Сходу». Тому що він може (і хоче) піти далі.
Путін покаже своїх «жеребців» новим партнерам Росії
І наостанок про Санкт-Петербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ), який відкрився 5 червня, і на який так невдало спробував потрапити з Нью-Йорка пропагандист-педофіл Скотт Ріттер.
Колись на ПМЕФ виступали президент Франції Еммануель Макрон, голова КНР Сі Цзіньпін, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, ексканцлера Німеччини Ангела Меркель та покійний прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе. Колись ПМЕФ був націлений на залучення американських та європейських інвесторів і виступав як «вікно» в Росію.
НАСПРАВДІ, тепер його адженда має явно антизахідний характер. Наприклад, цього року до програми включено такі дискусійні панелі, як «Реквієм по Європі: нова ера міжнародного співробітництва» та «Імперія зла: чи Захід зміг демонізувати Росію?».
Цього року російські держагентства акцентують увагу на приїзді на форум делегації з талібанського Афганістану, президентів Зімбабве та Болівії. Окрім того, очікуються гості із ЦАР, а країною-гостем форуму виступить Оман. Частина цих країн (ЦАР, Афганістан, Зімбабве) входять до числа найбідніших у світі. І для жодної з них Росія, до речі, не є основним економічним партнером.
Інших партнерів в цей час шукав голова МЗС РФ Лавров по Африці. І робив це настільки спритно, що в Буркіна-Фасо йому навіть вручили орден Жеребця.