Логістика під час війни: як українському бізнесу організувати транспортні потоки

Логістика під час війни: як українському бізнесу організувати транспортні потоки

Укрінформ

Новий етап російсько-української війни став випробуванням для бізнесу. Складнощі з вантажоперевезенням спонукали негайно трансформувати та оптимізувати бізнес-процеси. Один із ключових викликів, з якими змушені були зіткнутися українські компанії, — переформатування логістики.

Логістичні проблеми під час війни

Виклики для логістичної галузі з’явилися за декілька років до нового етапу російсько-української війни. Через пандемію ринок почав прискорено локалізуватися та переносити ланцюги постачання ближче до країни виробництва чи реалізації продукції. Але у 2022 році компанії змушені були приймати рішення максимально швидко.

Відео дня

З якими логістичними проблемами зіткнувся український бізнес?

  • Відмова від накопичення. Чим більше товарів знаходиться на складах, тим вищий обсяг заморожених фінансів. До того ж довго тримати товари на складах небезпечно — у разі атаки їх можна втратити.
  • Зміна складських умов. Найбільший хаб (70–80% професійних складських площ) знаходився у Київській області. З початком бойових дій компанії змушені були перевезти товари на захід України, де в принципі не було складських площ такої величини.
  • Складнощі з закупівлею товарів. Проблеми пов’язані насамперед з обмеженістю асортименту й постачальників, блокуванням портів та навантаженням на залізничну інфраструктуру.
  • Ускладнення логістичних операцій. Блокпости, огляди, комендантська година — все це ускладнює перевезення вантажів. Крім того, необхідно заздалегідь планувати запасні маршрути, оскільки є ризик нових атак.

Попри проблеми, які існують, значна частина компаній продовжує працювати. Підприємці закуповують товари за кордоном, переважно в Європі й Америці, та реалізують в Україні. Європейські й американські виробники вражають асортиментом, якістю товарів та доступними цінами, що робить імпорт продукції вигідним навіть з урахуванням витрат на логістику.

Як організувати доставку з-за кордону? Раціональне рішення — звернутися до форвардингової компанії. Надійний партнер, який допоможе організувати міжнародні перевезення вантажів, — Ukraine Express.

Чому вибирають Ukraine Express?

  • Клієнти не переплачують за доставку та отримують замовлення своєчасно, оскільки форвардер безпосередньо працює з судноплавними й авіакомпаніями.
  • Ukraine Express пропонує вигідні тарифи. Вартість доставки безпосередньо залежить від ваги та виду вантажу.
  • Є змога стежити за маршрутом вантажу у власному кабінеті на офіційному сайті форвардера.
  • Посилки можуть бути консолідовані або розділені, що дає можливість регулювати вартість доставки.
  • Для оптовиків діють спеціальні пропозиції.

Щоб дізнатися більше щодо співробітництва, відвідайте офіційний сайт Ukraine Express.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: