Голова люстраційного департаменту пояснила, як потрапила до "Панамського архіву"
Про це вона заявила "Українській правді", коментуючи так звані "Панамські документи", опубліковані Міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів (ICIJ).
"Це моє прізвище і моє ім’я... У свій час, коли я займалася юридичною практикою, я писала листи, представляла інтереси компанії... А я зараз направила смс-ку юристам, які супроводжують цю компанію (Drinks – ред.), щоб вони мені надали копії документів про те, що я перестала бути їхнім представником", - повідомила Козаченко.
Вона зазначила, що не виконувала жодних представницьких функцій починаючи з 1 листопада 2014 року. За її словами, відтоді, як вона була призначена на посаду в Мінюст, жодного юридичного документа в рамках представницьких функцій не підписувала.
"Зараз я попросила, щоб вони підняли всі архіви і зв’язалися з власниками, щоб зняти з мене всі питання щодо юридичного представництва", - наголосила Козаченко.
Вона пояснила, що "не є ні бенефіціаром, ні власником".
"У мої обов’язки входило обслуговування української компанії, власником якої є ця компанія. Я супроводжувала дочірнє підприємство цієї офшорної компанії, які в Україні виробляли продукцію. Drinks – це напої... соки "Смак". Супроводжуючи справи цих українських компаній, я давала їм консалтингові юридичні послуги", - пояснила Козаченко.
За її словами, це було декілька років тому, “я цю компанію знала ще десь на початку 2000-х років – я навіть не пам’ятаю".
"Жодного разу я не була власником і не купляла компаній. Я виступала виключно юридичним консультантом... Ніколи не йшлося про власність чи акції", - сказала Козаченко.
Вона підкреслила, це не єдиний офшор в Україні, де вона могла виступати в якості адвоката. "Я навіть не пам’ятаю кількість компаній, до яких я могла мати відношення, представляючи їх як юрист", - додала чиновниця.
"Свого часу в Україні вкрали декілька заводів молочних – і щодо цих заводів ми співпрацювали з міліцією й Інтерполом, вигравали суди й повертали через офшорні компанії", - сказала Козаченко.
За її словами, посередник – це людина, яка могла замовляти зміну директора, протоколи оформлювати, підтверджувати своїм листом директора, тобто "український провайдер".
Козаченко заявила, що готова пройти тест на поліграфі.