Холодницький каже, що написав заяву на звільнення ще у день призначення
Про це він повідомив на брифінгу у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Мені дивно, як це так синхронно вийшла інформація про направлення скарги до КДКП та інтерв'ю директора НАБУ Артема Ситника щодо подій, які, на його погляд, відбуваються у САП. Я з ним згоден в одному плані - що Холодницький не тримається за посаду і жодним чином за неї ніколи не тримався. І як приклад я взяв з собою заяву про звільнення, яка лежала у моєму сейфі. Вона написана була 2 грудня 2016 року - у день призначення мене на посаду. Заява без імені генерального прокурора і без дати. Це є своєрідний стимул не триматися за крісло", - сказав Холодницький.
Він додав, що метою його приходу на посаду було давати результати. "На жаль, у багатьох випадках, ховаючись за гучними іменами і затриманнями, колеги не думали про ту доказову базу, яка мала бути в кримінальних провадженнях. І після гучних затримань і обрання запобіжних заходів чомусь наступала стадія тривалого слідства, яке тривало і вісім місяців, і рік", - зазначив керівник САП.
Холодницький наголосив, що після ознайомлення з поданою до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів скаргою на нього буде наполягати на публічному її розгляді. "Я прокоментую кожне слово, яке було мною сказано", - запевнив він.
Керівник САП також зауважив, що справу щодо нього розслідує один з "найодіозніших департаментів Генпрокуратури", стосовно керівника якого НАБУ має кримінальну справу за незаконне збагачення. "Ця справа якимось дивним чином не розслідувалася НАБУ протягом останніх чотирьох місяців", - сказав він.
Як повідомлялося, 30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що у скарзі до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) просить звільнити свого заступника - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.
Керівник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк повідомив Укрінформу, що його підрозділ вже півроку розслідує кримінальну справу, у якій фігурує керівник САП Холодницький.
У свою чергу директор НАБУ Артем Ситник зазначив в інтерв'ю ZN.UA, що розслідування щодо керівника САП ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова.
Раніше Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на такий, що застосовується для прихованого прослуховування.
Він також заявив, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.