Депутати та високопосадовці отримують СМС з погрозами та пропозиціями до співпраці - ДБР
Як передає Укрінформ, про це ДБР повідомляє у Телеграмі.
«Росія активно проводить інформаційно-психологічні спеціальні операції (ІПСО), направлені на підрив морально-психологічного стану особового складу та введення наших бійців в оману», - ідеться в повідомленні.
Так, у переддень початку війни українські бійці в зоні операції Об’єднаних сил отримували СМС про те, що нібито офіцери покинули підрозділи та чинити опір не має сенсу.
Після того, як російський бліцкріг в Україні не вдався, російські спецслужби змінили тактику та перейшли на новий рівень ІПСО.
Тепер дзвінки та СМС з погрозами та пропозиціями до співпраці почали отримувати народні депутати, чиновники вищого рівня, керівники правоохоронних органів.
Окупанти намагаються примусити посадових осіб України діяти на користь РФ, погрожують розправою з членами сім’ї та близькими родичами.
ДБР закликає посадових осіб жодним чином не реагувати на такі провокації, бути вірними присязі та вірити в силу духу українського народу.
Як повідомляв Укрінформ, Президент РФ Володимир Путін 25 лютого провів нараду з постійними членами Ради безпеки РФ, на якій розглядалася воєнна ситуація.
Після наради Путіна з членами Радбезу РФ було показано відеоролик з його заявою. У ній президент РФ, використовуючи образливу лексику щодо українських воїнів та представників влади, зробив ряд заяв. В одній з них Путін знову виправдав операцію «захистом Донбасу від геноциду», звинувативши в бойових сутичках не ЗСУ, а націоналістичні формування/елементи, які нібито виступають у ролі «загороджувальних загонів».
В іншій заяві президент РФ сказав, що нібито українські військові за підказкою американських радників діють як терористи, встановлюючи важкі озброєння в житлових кварталах. Можна припустити, що ця заява використовуватиметься пропагандою для виправдання російського обстрілу житлових районів українських населених пунктів.
Наприкінці показаного відеофрагменту Путін закликав військовослужбовців ЗСУ брати владу в свої руки, заявивши, що з ними, «схоже», Кремлю буде простіше домовитись. Це можна трактувати як можливий анонс створення Росією такого собі маріонеткового «уряду України».