Зеленський закликав політиків залишити вдома особисті амбіції та працювати на захист України
Про це він сказав у щорічному посланні до Верховної Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Ми всі – у цій залі, в Україні, у нашому народі, у суспільстві. Пункт перший – єдність. Ми маємо берегти її попри будь-які особисті емоції, будь-які особисті інтереси. Єдність – це те, що дозволяє нам зараз зміцнювати суспільство, зміцнювати нашу державу, перемагати разом і змінювати негативні тенденції нашої багатовікової історії. Чим сильніше єдність – тим більшою і швидшою буде наша з вами Перемога», - сказав Зеленський.
За його словами, нині всі маємо в єдності бути рівними, і це дуже важливий момент. Ніхто на фронті не зрозуміє тих, хто маючи будь-яку політичну вагу чи будь-яку владну позицію, буде намагатись повернутися до старого життя, яке було до 24-го лютого.
«І якщо хтось спробує зіграти проти незалежності України – чи політичної, чи економічної, чи духовної незалежності, – наша держава буде відповідати миттєво і жорстко. Не існує у світі такого золота для хрестів чи будь-чого ще, яке могло б перекрити моральну іржу від звʼязків з державою-терористом. І вибачте, якщо хтось з політичного класу України думає, ніби коли він спускається на лижах з гори, то цим мотивує солдатів підійматися з окопів і йти у наступ, – це ознака божевілля, і таких в політиці не буде. Я прошу: усім залишити вдома особисті амбіції та працювати на захист нашого спільного дому», - закликав глава держави.
Президент наголосив на тому, що всі нині мають працювати разом з державою і так, як потрібно для захисту свободи й людей.
«Коли триває така жорстока війна – не час для особистої політичної партизанщини десь тут у тилу, у медіа чи тим більше у столицях держав, які нам допомагають. Будь ласка, сприймайте мої слова максимально серйозно. Україна йде до Перемоги, про яку мріяли покоління наших людей.», - додав Зеленський.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у середу, 28 грудня, виступив зі щорічним посланням до Верховної Ради.
Конституцією України передбачено, що до повноважень глави держави належать звернення зі щорічними та позачерговими посланнями до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України. У посланні викладається позиція Президента з основних напрямів внутрішньої та зовнішньої політики, або інформація про важливі рішення, прийняті ним відповідно до конституційних повноважень.
Фото: ОП