МЗС Китаю не коментує повідомлень про полонених в Україні військових із КНДР

МЗС Китаю не коментує повідомлень про полонених в Україні військових із КНДР

Укрінформ
Зовнішньополітичне відомство Китаю не має інформації про захоплених українськими воїнами в полон північнокорейських солдатів, які воювали на боці Росії, і не коментує таких повідомлень, що свідчать про безпосередню участь КНДР у російській агресії проти України.

Про це заявив речник МЗС КНР Ґо Цзякунь у відповідь на прохання власного кореспондента Укрінформу в Китаї прокоментувати перший випадок полону північнокорейських військових та підтримку КНДР загарбницької війни РФ проти України.

«Я не знайомий із тим, про що ви згадали», - сказав Ґо.

Відео дня

Натомість він повторив про «послідовну та чітку» позицію його країни стосовно «української кризи», як у Китаї називають геноцидну війну Росії проти України.

«Ми сподіваємося, що всі сторони конфлікту робитимуть все необхідне для деескалації та будуть прагнути політичного врегулювання», - зазначив дипломат.

Зауважимо, китайські державні медіа, які формують інформаційну картину для переважної більшості аудиторії своєї країни, справді не повідомляли про полонених північнокорейських солдатів, які воювали у війні проти України на боці Росії.

Читайте також: Війська КНДР серйозно ускладнюють боротьбу, але ЗСУ тримають позиції - Пентагон

Проте всі без винятку авторитетні світові ЗМІ, а також південнокорейські та японські медіа інформували про захоплених у полон північнокорейців та їх зізнання в участі у війні Росії проти України, що зовнішньополітичне та інші урядові відомства Китаю не могли залишити без уваги.

Як повідомляв Укрінформ, українські воїни у Курській області взяли в полон двох військових з Північної Кореї, завдяки чому Україна отримала беззаперечні докази участі КНДР у війні Росії проти України.

Президент Володимир Зеленський показав відео допитів захоплених у полон солдатів із Північної Кореї та заявив, що Україна готова передати їх КНДР в обмін на українських воїнів, які перебувають у полоні в Росії.

Фото: Getty Images

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: