![Хорватія готує для України новий пакет безпекової допомоги Хорватія готує для України новий пакет безпекової допомоги](https://static.ukrinform.com/photos/2025_01/thumb_files/630_360_1738152984-928.jpg)
Хорватія готує для України новий пакет безпекової допомоги
На цьому наголосив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час спільних заяв для преси разом із Прем'єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем у Загребі (Хорватія), передає Укрінформ із посиланням на ютуб-канал Кабміну.
"Сьогодні з паном Прем'єр-міністром Пленковичем ми провели продуктивну зустріч, де перш за все говорили про те, як нам пришвидшити мир і покарати агресора. Мир через силу — це саме той підхід, навколо якого ми маємо об'єднатися. Росія розуміє лише мову сили і не збирається відступати, якщо ми не дамо гідну відсіч. Збільшення воєнного бюджету Російської Федерації в цьому році на 25% є яскравим доказом цього твердження. Тому Україна потребує більше зброї, більше допомоги, аби захистити себе і захистити Європу", — сказав глава українського уряду.
Шмигаль зауважив, що проти Росії також необхідно вводити більше санкції, аби "послабити цього агресора".
Водночас глава українського уряду висловив вдячність Хорватії за технічну та військову допомогу, а також за анонсований 12-й пакет безпекової допомоги, рішення про надання якого керівництво Хорватії має ухвалити завтра.
"Під час нашої зустрічі пан Пленкович оголосив про підготовку нового пакета військово-технічної допомоги, який мають затвердити завтра", - написав Шмигаль.
Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прибув у Загреб, де заплановані зустрічі з Прем'єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем та спікером хорватського парламенту Горданом Яндроковичем.
Фото: t.me/Denys_Smyhal