Зеленський каже, що не обговорював із Трампом проведення виборів

Зеленський каже, що не обговорював із Трампом проведення виборів

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський заявив, що під час телефонної розмови з Президентом США Дональдом Трампом питання проведення можливих виборів в Україні не обговорювалося.

Про це глава держави повідомив журналістам під відвідання Хмельницької АЕС, передає кореспондент Укрінформу.

«Питання таке не стояло, він (Трамп — ред.) його не озвучував», - розповів Зеленський.

Відео дня

Як повідомляв Укрінформ, Трамп 12 лютого на пресконференції у Білому домі, відповідаючи на запитання про те, чи Зеленський не залишиться осторонь переговорів про мир в Україні, сказав, що він так не думає. «Ні, це не так, поки він там є. Але на якомусь етапі також потрібно мати вибори», – зазначив президент США.

Раніше в інтерв’ю The Guardian Зеленський відзначив, що вибори без участі військових, українців з окупованих територій та тих, хто перебуває за кордоном, не будуть справедливими.

Читайте також: Зеленський: Якщо призупинити воєнний стан для виборів, ми втратимо армію

Під час спільного з першою леді Оленою Зеленською інтерв'ю глава держави заявив, що головною умовою проведення виборів є припинення воєнного стану в Україні.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: