Результати навчання майстер-тренерів за курсом «Самодопомога Плюс»
Організатори: Медіа Центр Україна — Укрінформ.
Спікери: Кен Карсвел - eксперт штаб-квартири ВООЗ та співавтора курсу з управління стресом «Самодопомога Плюс».
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити питання: офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Підсумкові матеріали:
В Україні готуватимуть спеціалістів для надання психологічної допомоги – експерт ВООЗ
У рамках програми «Самодопомога Плюс» в Україні вже залучено 25 спеціалістів, що згодом зможуть надавати допомогу громадянам в питаннях соціального захисту, навчання, безпеки та оборони.
Про це повідомив експерт штаб-квартири ВООЗ та співавтор курсу з управління стресом «Самодопомога Плюс» Кен Карсвел на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.
«Наразі ми маємо справу з широким спектром психологічних розладів та захворювань, але в будь-якій країні недостатньо спеціалістів, що можуть з цим боротися. Під час семінарів, які ми провели в Україні, було залучено 25 спеціалістів з МОЗ, державного сектору та недержавних організацій, які вчаться, як проводити психологічні інтервенції», - пояснив він.
Карсвел сказав, що такі спеціалісти зможуть надавати відповідну допомогу щодо соціального захисту, навчання, безпеки та оборони.
Він наголосив, що «Самодопомога Плюс» - це програма, яка включає в себе різні семінари, настанови та інструкції.
«Ми навчаємо управлінню своїми стресами під час військових та не військових конфліктів на основі трьох проєктів, над якими вже провели роботу. Наша мета - навчити тих, хто буде передавати цю корисну інформацію по всій країні, навчаючи майбутніх спеціалістів», - наголосив Карсвел.
Як повідомляв Укрінформ, Комітет з надзвичайних ситуацій ВООЗ має прийняти рішення щодо серйозності поновлення випадків віспи мавп та її кваліфікації як “надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я міжнародного значення”.
Проблеми та наслідки війни можуть бути в Україні й через 10 років – представник ВООЗ
Наслідки війни залежатимуть від її тривалості, стану економіки, збитків, але вони не зникнуть після її закінчення, ймовірно, й через 10 років.
Про це повідомив експерт штаб-квартири ВООЗ та співавтор курсу з управління стресом «Самодопомога Плюс» Кен Карсвел на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.
«Наслідки війни залежатимуть від того, скільки вона триватиме та збитків України. Йдеться не тільки про фізичні збитки, а й про збитки соціальних зв’язків, стану економіки, інші фактори. Це комплексне питання. Але ми розуміємо, що ці проблеми не зникнуть після закінчення війни. Дослідження свідчать, що в 1 з 5 випадків такі ризики ще будуть і через 10 років», - пояснив він.
Експерт зазначив, що в Україні створена потужна система громадських зв’язків, а люди знають, що правда на їхньому боці та допомагають один одному.
«Дослідження демонструють, що країни, які зазнали величезних збитків від війни, показали спроможність вибудувати нове життя через соціальні та психологічні зв’язки», - наголосив Карсвел.
Як повідомляв Укрінформ, погіршення рівня життя через війну в Україні відчувають 40% громадян Європейського Союзу, 59% громадян ЄС переконані, що захищати спільні європейські цінності, такі як свобода та демократія, важливіше, ніж утримувати ціни на вартість життя.
Відео:
Video:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк