Перспективи притягнення росії та російських посадових осіб до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в окупованому Криму

Перспективи притягнення росії та російських посадових осіб до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в окупованому Криму

Укрінформ
25 жовтня, 15:00 - брифінг на тему: «Перспективи притягнення росії та російських посадових осіб до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в окупованому Криму».

Організатори:  Медіа Центр Україна — Укрінформ.

Спікер: Аліна Фролова - заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій (онлайн).

Пряме включення з дискусійної програми Першого Паламентського саміту  "Кримська платформа".

Ключові теми:

  • перспективи притягнення росії та російських посадових осіб до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в окупованому Криму;
  • питання про майбутню реінтеграцію Криму після деокупації;
  • хорватський досвід реінтеграції територій і можливість його застосування в українських реаліях у майбутньому.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

На полях Кримської платформи підтримують позицію України щодо політики реінтеграції ТОТ — Центр оборонних стратегій

На полях Кримської платформи підтримують позицію України щодо самостійного визначення шляхів реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Про це під час брифінгу в Укрінформі повідомила заступниця голови правління Центру оборонних стратегій Аліна Фролова.

Вона зазначила, що учасники парламентського саміту Кримської платформи обговорили питання, наскільки Україні підходить хорватський досвід реінтеграції тимчасово окупованих територій. За її словами, це була непроста дискусія, бо ситуація в Україні та в Хорватії під час війни за незалежність має як схожі, так і відмінні риси.

“Хорватська ситуація схожа в тому, що перед тим, як сісти за стіл переговорів, була проведена воєнна операція, яка не просто примушувала до перемовин сторону, що розпочала війну, а й не дозволила вивозити матеріальні ресурси та руйнувати економічну базу в країні”, - зазначила Фролова.

Водночас, за словами Фролової, ситуації в Україні та Хорватії різні за масштабами, складністю та цілями, які були проголошені у війнах різними сторонами.

“Багато людей на саміті говорили, що вдячні за те, що Україна так чітко тримає свою позицію щодо самостійного визначення шляхів реінтеграції, включно із досить жорсткими політиками стосовно, наприклад, російського населення, яке незаконним чином опинилося після 2014 року в Криму або яке порушило права власності на території півострова. Адже ми не готові до будь-яких інших варіантів щодо замороження чи переговорів до моменту звільнення українських територій”, - наголосила Фролова.

Як повідомлялося, Україна має намір використати хорватський досвід розмінування територій.

Також наша держава використає хорватський досвід психосоціальної реабілітації та професійної адаптації ветеранів війни.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-