Безпекові заходи в Україні на різдвяно-новорічні свята
Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.
Спікери: Роман Рудак - заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України; Олександр Хорунжий - пресофіцер ДСНС України.
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Захід транслюватиметься на ютуб-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w.
Підсумкові матеріали:
Від початку зими на водоймах загинули 30 людей – ДСНС
В Україні від початку зими на водоймах загинули 30 людей, серед них одна дитина.
Про це повідомив під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий.
«У нас з початку грудня на водоймах загинуло 30 людей, з яких одна дитина», - сказав він.
При цьому працівникам ДСНС вдалося врятувати 10 людей, з яких 5 дітей, додав Хорунжий.
За його словами, трагічні випадки здебільшого траплялися у сільській місцевості, коли люди виходили на нестійку кригу.
У цьому зв’язку пресофіцер ДСНС закликав батьків провести виховну роботу з дітьми і пояснити небезпеку перебування на кризі.
У випадку потрапляння під кригу Хорунжий радить кликати на допомогу, а тим, хто побачить людину, яка провалилася під лід, одразу телефонувати до служби порятунку «101».
«Якщо є підручні засоби, то можна кинути тому, хто тоне, шарф або жердину, за яку можна вхопитися. Якщо немає кому допомогти тому, хто тоне, то потрібно грудьми або спиною вибратися на лід і перекатами намагатися перекрутитися від того місця, куди провалився», - рекомендує пресофіцер ДСНС.
У відомстві також не радять рибалкам виходити на лід, тонший семи сантиметрів, а також під час різких коливань температури, оскільки лід стає крихким.
Від російських мін в Україні загинули 277 людей, з них 14 дітей - ДСНС
В Україні від початку широкомасштабного російського вторгнення внаслідок підриву на мінах чи вибухонебезпечних предметах загинули 277 людей, серед них 14 дітей.
Про це повідомив під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий.
«З початку широкомасштабного російського вторгнення на вибухонебезпечних предметах загинуло 277 людей, з яких 14 – це діти», - сказав він.
Крім того, поранення дістали 608 людей, з яких 74 дитини.
Хорунжий поінформував, що з лютого 2022 року піротехніки ДСНС знешкодили на території України 464 тисячі вибухонебезпечних предметів, зокрема 3145 авіаційних бомб.
Зараз основними ділянками роботи піротехніків є Донецька, Миколаївська, Харківська і Херсонська області.
Хорунжий зазначив, що у зимовий період піротехніки обмежені у розмінуванні через сніговий покрив і низьку температуру повітря, проте продовжують приймати виклики від населення і виїжджають на допомогу.
Як повідомляв Укрінформ, за даними очільника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, на Миколаївщині потенційно замінованими є понад 750 тисяч гектарів земель, що становить 30 відсотків території області.
Відео:
Video:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк