75-річчя НАТО: стратегія і тактика майбутнього

75-річчя НАТО: стратегія і тактика майбутнього

Укрінформ
4 квітня, 15:00 - круглий стіл на тему: «75-річчя НАТО: стратегія і тактика майбутнього».

Організатори: Міжнародна академія геоінформатики спільно з Національною академією педагогічних наук України.

Спікери: Василь Кремень - доктор філософських наук, професор, академік НАН України, президент НАПН України; Вінета Кляйне - директор Центру інформації та документації НАТО, Представництво НАТО в Україні; Петро Канана - радник віцепрезидента Міжнародної академії геоінформатики з питань євроатлантичної інтеграції; Тарас Грицевич - заступник директора Львівського ліцею імені Героїв Крут; Григорій Перепелиця - директор Інституту зовнішньополітичних досліджень; Сергій Сегеда - доктор історичних наук, професор Національного університету оборони України; Олег Саакян - політолог; Іван Галенко - віцепрезидент Міжнародної академії геоінформатики.

Модераторка: Валентина Піскун - керівник експертної групи КШГ «Кіберджура», доктор історичних наук, професор, Інститут української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України.

Чому це важливо?

Сьогодні як ніколи актуальна публічна дипломатія для підвищення стійкості демократичних країн у протистоянні військовій та інформаційно-психологічній московській агресії. Тому відзначення 75-річчя створення Північноатлантичного Альянсу є приводом оцінити нові виклики і загрози безпеці, анонсувати нові підходи об’єднання зусиль партнерів задля підвищення спроможностей у боротьбі з тоталітарними антидемократичними режимами.

Захід проводитиметься за підтримки Центру інформації та документації НАТО.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Акредитація триватиме до 14:00 4 квітня 2024 року, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram.

Підсумкові матеріали:

Мережева гра "Кіберджура" може стати новим інструментом вивчення військової історії - науковець

Комп'ютерне моделювання, яке застосовується у мережевій командно-штабній грі "Кіберджура", може стати новим інструментом вивчення та дослідження військово-історичних подій.

Про це заявив доктор історичних наук, професор Національного університету оборони України Сергій Сегеда під час виступу на круглому столі в Укрінформі на тему: «75-річчя НАТО: стратегія і тактика майбутнього».

"3D моделювання і нові технології, які використовуються в "Кіберджурі", мають низку переваг у вивченні військової історії і можуть значно розширити розуміння історичних подій, які відбувалися багато століть тому", - сказав Сегеда.

Він пояснив, що за допомогою комп'ютерного моделювання можна, наприклад, детально відтворити війну - розміщення військ, використання техніки, стратегію, вносити певні зміни, приміром, у кількість військ, погодні умови, щоб побачити, як вони могли вплинути на перебіг тієї чи іншої військової кампанії.

Науковець зауважив, що комп'ютерне моделювання дає змогу зрозуміти складні процеси, адже військова історія включає різні складові взаємодії між арміями.

"Моделювання може бути використане як інструмент для навчання, надаючи можливість студентам відтворити історичні події і краще зрозуміти ті чи інші стратегічні і тактичні рішення, втілені на полі бою. 3D моделювання також дає історикам і дослідникам інструмент для перевірки своїх гіпотез і теорій про історичні події і можливість виявити якусь нову невивчену складову того чи іншого явища", - зазначив Сегеда.

"Кіберджура" - мережева військово-патріотична командно-штабна гра, яка базується на основі хмарних технологій організації кіберпростору ArcGIS OnLine. Вона спрямована на опанування технологій, за допомогою яких відбувається управління військами та бойовими діями.

Відео: 

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-