Стійкість українських демократичних інститутів під час війни: висновки звіту

Стійкість українських демократичних інститутів під час війни: висновки звіту

Укрінформ

4 грудня об 11:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Демократичні інститути України під час війни: чи достатній запас міцності?».

Організатори: Democracy Reporting International Україна; Центр політико-правових реформ; Коаліція Реанімаційний пакет реформ.

Учасники: Ольга Лимар - виконавча директорка Коаліції Реанімаційний пакет реформ; Юлія Кириченко - членкиня правління-керівниця конституційного напряму Центру політико-правових реформ, співголова Ради Коаліції РПР; Олександр Саєнко - координатор напряму ''Публічне урядування'' Центру політико-правових реформ; Ольга Івасюк - експертка з конституційного права Центру політико-правових реформ; Анна Ісічко - заступниця директорки Центру демократії і верховенства права.

Модератор: Станіслав Лячинський - директор DRI Україна.

Питання до обговорення:

  • Чи достатній запас міцності демократичних інститутів України для подальшого забезпечення функціонування політичної системи та держави в умовах війни?

  • Чи існують хиткі ланки та загрози для повноцінного існування держави та стабільного поступу до ЄС?

Коротко. Попри безпрецедентні виклики, спричинені військовою агресією Росії, демократичні інституції України демонструють стійкість і здатність до адаптації. Нещодавній звіт, підготовлений Democracy Reporting International у співпраці з Центром політико-правових реформ і Коаліцією Реанімаційний пакет реформ, наголошує на готовності українського парламенту, судової системи, місцевого самоврядування, громадянського суспільства та ЗМІ підтримувати демократичні принципи в умовах воєнного часу.

Довідково. Звіт підготовлено в рамках проекту «Демократичне приєднання, стійкість та залучення» (Ukraine-DARE), який втілює Democracy Reporting International у співпраці з Центром політико-правових реформ і Коаліцією Реанімаційний пакет реформ. Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини. Думки та погляди, висловлені у звіті, не обов’язково відображають позицію МЗС Німеччини, а також згаданих вище організацій.

Democracy Reporting International – це міжнародна неурядова організація з центральним офісом у Берліні, що працює над утвердженням демократії в усьому світі. У тісній співпраці із громадянським суспільством, парламентами, місцевою владою, експертами та політиками, організація зміцнює демократичні процеси та інститути через неупереджений аналіз та експертизи. DRI допомагає розбудовувати демократію через публічні дискусії, посилення участі громадян і підзвітне управління.

Ознайомитись із текстом звіту можна на сайті:

https://democracy-reporting.org/uk/office/ukraine/publications/oglyad-demokraticnix-institutiv-ukrayini-pid-cas-viini-promiznii-zvit-2024

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників медіа: anna@ukrinform.com

Акредитація триватиме до 15:00 3 грудня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-