Миколаївщина економитиме газ за рахунок заводів, а не шкіл

Миколаївщина економитиме газ за рахунок заводів, а не шкіл

Укрінформ
Навчальний процес у школах Миколаївщини не припиняється, попри вимоги Міненерговугілля про скорочення споживання газу. А от промпідприємства скоротять споживання газу.

Про це голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко написав на своїй сторінці у Facebook.

"У зв’язку з протоколом та рішенням Комітету при Міненерговугілля про скорочення споживання газу, Миколаївською облдержадміністрацією проведена оперативна нарада з керівниками навчальних закладів. Спільно з миколаївськими освітянами вирішили – не припиняти роботу шкіл та вищих навчальних закладів на період з 2 по 7 березня", - написав Савченко.

Він також зазначив, що ще з минулого року на виконання доручення Президента України про відновлення енергетичної незалежності, Миколаївщина почала процес переводу на альтернативне опалення бюджетних закладів. Наразі в області більше 50% навчальних закладів перебувають на альтернативному опаленні. Тому освітня галузь складає незначний відсоток, який суттєво не впливає на загальний об’єм споживання газу Миколаївською областю.

"Крім того, на виконання цього ж рішення Кризового комітету Міненерговугілля, у нас налагоджено порозуміння з представниками промислової галузі, і вони скоротять своє споживання газу на рекомендовану частку - 10%, чого буде достатньо. Ще раз наголошую – навчальний процес ми не зупиняємо", - сказав очільник області.

Варто також зауважити, що в зв’язку з складними погодніми умовами школи міста Миколаєва з 27 лютого знаходяться на вимушених канікулах до 5 березня.

Як повідомляв Укрінформ, Міненерго ввело до 5-6 березня режим економії газу. Глава Міненерго Ігор Насалик закликав тимчасово скасувати заняття у шкільних, дошкільних і вищих навчальних закладах заради економії газу.

Читайте також: Економія газу: в Україні до 6 березня пропонують закрити дитсадки і навчальні заклади

Російське ПАТ "Газпром" відмовилося постачати газ в Україну у березні. У НАК повідомили, що "Газпром" виставив рахунок у межах контракту, зміненого Стокгольмським трибуналом, а "Нафтогаз" оплатив цей рахунок. У НАК розцінили відмову "Газпрому" від постачання оплаченого газу як порушення договору та невиконання рішення арбітражу і заявили, що планують вимагати від "Газпрому" компенсації завданих збитків.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-