В Ірпені завершили розмінування, але є небезпека у приватному секторі

В Ірпені завершили розмінування, але є небезпека у приватному секторі

Укрінформ
Роботи з обстеження територій на наявність вибухонебезпечних предметів у Ірпені Київської області завершили, проте лишається небезпека виявлення небезпечних “подарунків” у приватному секторі.

Про це сказав міський голова Ірпеня Олександр Маркушин в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

“На сьогоднішній день по розмінуванню обстеження завершено. Але я вчора показував відео, скільки снарядів з нашого міста, з передмістя Ірпеня нашими хлопцями, ДСНСниками було було забрано на склади, де будуть знищуватися… І звичайно ще є небезпека, коли в приватному секторі, десь у квартирах знаходять якісь снаряди, якісь такі “подарунки”. Дуже багато, на жаль, “подарунків” залишили російські солдати на тій території, на тих 30%, які були окуповані, у нашому місті була окупація на 30%, і вони там залишили”, - сказав Маркушин.

Читайте також: Генсекретарка Ради Європи відвідала Бородянку та Ірпінь

Зокрема, він розповів, що вчора в ще одній іграшці знайшли гранату, а декілька днів тому виявили пакет з гранатами.

“ Хлопці продивилися, але він був не замінований, і гранати були без запалів. Але в кімнатах, у квартирах, де вони (російські загарбники - ред.) жили, знаходимо, на жаль, такі “подарунки”. І це є та небезпека, коли люди приїжджають, вони не перебували в цій біді, і вони трішечки, скажімо так, розслаблені. Хлопці максимально проходять, максимально все дивляться. Але в кожну квартиру потрапити неможливо фізично і ми просимо: якщо хтось бачить такі знахідки, будь ласка, одразу телефонуйте на гарячу лінію, в поліцію і будемо знешкоджувати. Самим ні в якому випадку не можна чіпати”, - наголосив Маркушин.

Читайте також: Глава Київської ОВА показав гурту U2 зруйновані житлові комплекси Ірпеня та Бучі

Як повідомлялося, 7 травня в Ірпені Київської області відновили залізничне сполучення.

Як повідомляв Укрінформ, розмінування основних напрямків у Київській області планують завершити до кінця травня, а на повне розмінування Київщини треба більше року.

Назагал в Україні понад 300 тисяч квадратних кілометрів підлягає розмінуванню.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-