У Львові погасили поштову марку, присвячену Степанові Бандері
Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА, передає Укрінформ.
«Ми гасимо марку із зображенням одного з видатних діячів України, пам’ять про якого систематично намагалися знищити, але безуспішно. Ми довго були під гнітом радянської влади, яка вдавала, що в Україні нема героїв, нема лідерів, нема тих, хто може продемонструвати, хто такі українці і на що вони здатні у розбудові, розвитку та боротьбі за власну державу. Зараз ми поглиблюємо знання та пам’ять про наших героїв і ось уже 219 днів повномасштабної війни щодня доводимо, що в Україні і сьогодні є багато героїв, імена та подвиги, яких потрібно знати», – зазначив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Львівської ОВА Олександр Кулепін.
Перша марка присвячена Степанові Бандері, наступна, як попередньо планують автори ідеї, – Тарасові Шевченку.
«Допомагаючи ЗСУ та українцям, які потерпіли від російської агресії, наші закордонні партнери запитують: «А хто такі українці? Що це за народ?», і якраз цим проєктом ми хочемо розказати, що українці – це велика нація, яка має давню історію та глибоке коріння. Що це – нація воїнів і цією серією ми відкриваємо світу наших національних героїв: тих, що були раніше і тих, хто зараз бореться з ордою російської імперії. Ми розпочинаємо проєкт від Степана Бандери і до сучасних героїв, щоб весь світ знав про нашу націю, її сильний дух і велике історичне коріння», – розповів міжнародний громадський діяч та автор ідеї Юрій Котик.
Марка матиме обмежений тираж – приблизно тисячу примірників. Основне її призначення – подяка міжнародним партнерам, фондам та діаспорі за допомогу, яку вони надають Україні у боротьбі з російськими окупантами та популяризація українських Героїв.
Як повідомляв Укрінформ, 23 вересня у Тернополі випустили марку та конверт, присвячені 150-річчю Соломії Крушельницькій, українській оперній співачці та національній легенді, чий надзвичайний голос та неповторність акторського перевтілення підкорили серця мільйонів по всьому світові.
Фото: Львівська ОВА