Голова КОВА обговорив із послом Південної Кореї забезпечення регіону альтернативними енергоджерелами
Про це Кравченко повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.
Як уточнив він, ідеться насамперед про когенераційні установки, завдяки яким можна децентралізувати генерацію. В Україні є певна кількість таких, але на сьогодні їх замало.
«Тому дуже розраховуємо на подальшу підтримку в цьому питанні наших міжнародних партнерів. Підготовка до опалювального сезону буде важкою. Розуміємо, що російські окупанти не припинять масованих атак. Але попри все маємо забезпечити роботу критичної інфраструктури громад Київщини», – зазначив голова ОВА.
За його словами, під час зустрічі з послом домовлено, що найближчими днями обласна адміністрація надасть повний список потреб регіону щодо таких альтернативних джерел.
Також сторони порушили питання інвестицій в економіку Київської області.
Кравченко нагадав, що південнокорейські інвестори вже допомагають удосконалювати транспортну інфраструктуру регіону. На сьогодні триває розробка транспортного майстер-плану.
Голова ОВА запросив південнокорейський бізнес активніше інвестувати в економіку Київської області й відкривати тут свої підприємства.
Кім Хьонг Те зі свого боку зауважив, що від початку повномасштабного вторгнення російських військ Південна Корея надає Україні значну гуманітарну та фінансову підтримку і продовжить це робити. Як нагадав він, нині планується надання нового пакету на суму понад 2 млрд доларів.
Посол відзначив позитивні результати Київської області у відбудові зруйнованої та пошкодженої інфраструктури.
Він запропонував найближчим часом організувати зустріч із південнокорейськими компаніями, які займаються модульним будівництвом та можуть надати допомогу в подальшому відновленні регіону.
Як повідомляв Укрінформ, уночі 11 квітня під час масованої повітряної атаки російські війська влучили по розташованій у Київській області Трипільській ТЕС, повністю її зруйнувавши. Центренерго заявило про втрату всієї генерації.
Фото: КОВА