Атака дронів: у Чернігові пошкоджені десятки квартир, 12 приватних будинків та авто

Атака дронів: у Чернігові пошкоджені десятки квартир, 12 приватних будинків та авто

Фото
Укрінформ
У Чернігові станом на 19:00 внаслідок атаки російського БПЛА пошкоджено 65 квартир у багатоповерхівці, 12 приватних будинків та 19 автомобілів.

Як передає Укрінформ, про це Національна поліція повідомляє у Телеграмі.

В поліції нагадали, що сьогодні вночі, 15 березня, внаслідок вибуху ворожого ударного безпілотника в одному з мікрорайонів Чернігова пошкоджено багатоповерхівку, приватні будинки, на автостоянці знищено та пошкоджено близько 10 автомобілів.

Відео дня

Станом на 19:00 чернігівські поліцейські оглянули 65 пошкоджених квартир у багатоповерхівці, 12 приватних будинків та 19 автомобілів.

Читайте також: У селі на Чернігівщині внаслідок обстрілу постраждали четверо людей

Також опрацьовано понад 90 звернень громадян про пошкодження майна внаслідок ворожої атаки по житловому кварталу.

За фактом воєнного злочину РФ розпочато досудове розслідування.

Як повідомляв Укрінформ, вночі 15 березня під час повітряної тривоги у Чернігові ворожий ударний БПЛА влучив у багатоповерхівку, на стоянці спалахнули кілька машин.

Фото: Нацполіція

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: