
У Нікопольському районі внаслідок обстрілів РФ пошкоджені будинки, є поранений
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Укрінформ.
"Окупанти застосували по містах і селах Нікопольщини дрони, артилерію та БпЛА - вночі удари повторились. До поліції надійшло 50 повідомлень від громадян за фактами російської агресії", - зазначають правоохоронці.

Зокрема, ворог спрямував FPV-дрон на багатоповерхівки у Нікополі. Внаслідок вибуху зазнав осколкових поранень 46-річний чоловік, пошкоджено пʼятиповерхові будинки. Під ворожими атаками також перебували Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська та Покровська сільська територіальні громади.

Слідчі зафіксували пошкодження інфраструктури, приватних осель, багатоквартирних будинків, господарських споруд, автомобілів та супермаркету.

Крім того, за уточненою інформацією, минулої доби на Синельниківщині внаслідок атаки ворога постраждали троє людей: 68-річний чоловік, 33-річна жінка та хлопчик 13 років. Пошкоджені житлові будинки та амбулаторію.

За фактами воєнних злочинів відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині 5 квітня під час ранкового обстрілу Маломихайлівської громади постраждали 33-річна жінка і 13-річний хлопчик, пошкоджені 17 будинків.
Фото: Нацполіція