В Одеському ТЦК прокоментували ситуацію щодо розшуку Стерненка

В Одеському ТЦК прокоментували ситуацію щодо розшуку Стерненка

Укрінформ
В Одеському обласному ТЦК та СП назвали «спробами дискредитації діяльності ТЦК та СП» заяву активіста та блогера Сергія Стерненка, який припускає, що у розшук його подали через критику військової системи.

Про це у Фейсбуці повідомили в Одеському обласному ТЦК та СП, передає Укрінформ.

У ТЦК зазначили, що у своєму дописі Стерненко не повідомив про низку важливих деталей, які значно змінюють розуміння ситуації. Зокрема, він уже відвідав Приморський РТЦК та СП, де оплатив адміністративний штраф за порушення правил військового обліку. Також Стерненко був направлений на проходження ВЛК. Тобто Стерненко був обізнаний про необхідність виконання обов’язків як військовозобов’язаного і вжив відповідних заходів для врегулювання свого статусу.

«У своїх публічних заявах пан Стерненко натякає на те, що його розшук є нібито «помстою» через його критику військових структур. Такі звинувачення є безпідставними та мають на меті викликати симпатію у громадськості та сформувати негативне враження про роботу ТЦК та СП», - йдеться в повідомленні.

Раніше Стерненко у своєму телеграм-каналі опублікував допис, де повідомляє, що він начебто знаходиться в розшуку через неявку в ТЦК.

"Будемо розбиратися з цією цікавою ситуацією. Але вже є підстави вважати, що це може бути «привіт» від армійської системи за критику та заклики провести реформу, якої вимагають наші військові", – написав Стерненко.

Ще однією ймовірною причиною появи такої новини волонтер вважає бажання певних осіб, або організацій “зупинити постачання дронів до війська та проєкти зі знищення російських розвідувальних та ударних БПЛА“.

Активіст Стерненко також зазначає, що насправді "у Резерв+ ніякого розшуку нема": "Зайшов у Резерв+, там ніякого розшуку нема. Повістку нібито відправляли мені в Одесу, звідки я переїхав 6 років тому. У Резерв+ ще в травні вказав свою адресу у Києві, додаю скрін. Сюди нічого не приходило.

Повістка поїхала ані за адресою проживання, ані за пропискою".

Він також зауважив, що у день нібито оголошення у розшук перебував на зустрічі в Міноборони.

Читайте також: Потреби армії та реформи в ЗСУ: Умєров і Баргилевич зустрілися з військовими

Як повідомляв Укрінформ, суд закрив справу та не визнав Стерненка винним у вбивстві свого нападника. У травні 2018 року на громадського активіста Сергія Стерненка скоїли напад. Захищаючись, він поранив нападників, внаслідок чого один з них помер. Влітку 2020 року Стерненка звинуватили в умисному вбивстві та направили справу до суду. Закриття справи стало можливим, у тому числі завдяки підтримці позиції юристів громадянським суспільством.

Фото: facebook.com/sternenko

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-