Податкова попереджає про фішингову розсилку нібито від імені «Дії»

Податкова попереджає про фішингову розсилку нібито від імені «Дії»

Укрінформ
Українців попереджають про масову розсилку фейкових електронних листів нібито від застосунку "Дія" щодо можливості отримання щорічного податкового відшкодування.

Про це повідомляє Державна податкова служба, передає Укрінформ.

Зазначається, що шахраї розсилають листи з посиланням на фішингову сторінку, яка візуально імітує портал ID.GOV.UA.

Відео дня

На цій сторінці розміщують інформацію про "щорічне податкове відшкодування" та пропонують ввести особисті дані, зокрема номер телефону, ПІБ та реквізити банківської картки.

"Отримані дані можуть бути використані для прив'язки вашого акаунта до нового пристрою та авторизації у банківському акаунті, що дозволяє шахраям вивести кошти з рахунку", - застерігають у податковому відомстві.

Читайте також: У МВС пояснили, як розпізнати скам і захиститися від нього

Як повідомляв Укрінформ, у Центрі протидії дезінформації попередили про фейкові повідомлення про нібито борг перед "Новою Поштою".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: