Лікування за кордоном для постраждалих від війни: МОЗ запустило сайт програми Medevac

Лікування за кордоном для постраждалих від війни: МОЗ запустило сайт програми Medevac

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я України запустило сайт програми Medevac, за якою громадяни України, які постраждали внаслідок війни, можуть отримати лікування за кордоном.

Про це повідомило МОЗ, передає Укрінформ.

У міністерстві зауважили, що Medevac дає можливість пацієнтам пройти високоякісне лікування за кордоном, яке в Україні не завжди можливо реалізувати внаслідок складності травм, завантаженості лікарень чи руйнування Росією медичної інфраструктури.

Відео дня

Як підкреслили у МОЗ, сайт став централізованою платформою, де пацієнти і лікарі можуть знайти всю необхідну інформацію про програму медичної евакуації: процедуру подання заявки, критерії відбору пацієнтів, перелік необхідних документів та особливості транспортування.

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, завдяки міжнародній підтримці тисячі українців отримали високоякісне лікування у провідних клініках Європи.

"Тепер на сайті Medevac ще більша кількість людей зможе дізнатися про всі деталі програми, легко заповнити заявку та якнайшвидше отримати необхідну допомогу”, - наголосив Ляшко.

За даними МОЗ, загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в межах програми Medevac були евакуйовані понад 5 тис. 700 українців. Серед них — цивільні та військові, які отримали поранення внаслідок російської збройної агресії і потребують хірургічного лікування, протезування та/або реабілітації, пацієнти з онкологічними захворюваннями, діти з рідкісними (орфанними) захворюваннями.

Читайте також: Торік відбудували 124 медичні обʼєкти, які були пошкоджені Росією - МОЗ

Українці отримують допомогу в медичних закладах майже 30 країн, зокрема у Німеччині, Норвегії, Нідерландах, Данії, Франції, Швеції, Австрії, Латвії.

Медична евакуація здійснюється у співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Єврокомісії та Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Шаблони потрібних документів і деталі програми лікування за кордоном доступні на сайті.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоровʼя оприлюднило перелік травм, з якими можна звертатися по лікування за кордоном, а також алгоритм такого звернення.

Фото: Medevac

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: