
Президент привітав зі святом працівників СБУ і вручив нагороди
Про це йдеться у повідомленні СБУ, передає Укрінформ.
«За роки цієї війни СБУ стала справді бойовою спецслужбою, дуже результативною, дуже сильною. Саме такою, яка і потрібна нашій державі. Воїни СБУ задіяні на всіх ділянках оборони – від Курщини та Харківщини до всіх найбільш гарячих точок фронту на Донеччині та на півдні нашої держави», – зазначив Зеленський.
Зокрема Президент відзначив бойові результати СБУ на полі бою, в глибокому тилу ворога та в битві за Чорне море. Так, спецслужба разом із іншими Силами безпеки та оборони завдяки надводним дронам знищила і затопила значну частину російського флоту. У результаті це примусило ворога ховати свої військові кораблі в бухтах Новоросійська, а також перейти від ультиматумів до необхідності домовлятися про безпеку в Чорному морі, наголосив глава держави.
«Хочу також відзначити зусилля Служби безпеки України у захисті внутрішньої ситуації в нашій державі – це протидія російським диверсантам, агентурним мережам, різним операціям, кібер- в тому числі, Росії проти України в тилу. Кожна така зірвана операція – це врятовані життя українців. Дякую вам!», – заявив Зеленський.

Зі свого боку голова СБУ Василь Малюк відзначив, що за роки війни спецслужба пройшла довгий шлях змін і трансформацій, загартувавши свій дух і здобувши безцінний бойовий досвід.
«Сьогодні перелік завдань Служби безпеки дуже широкий: від знищення військового потенціалу РФ до протидії тероризму на вулицях українських міст і сіл. Ми міцно тримаємо кожну ділянку фронту разом із побратимами із Сил оборони, тому що за нами – життя і безпека громадян», - підкреслив Малюк.
Президент вручив співробітникам і співробітницям СБУ державні нагороди. А всі присутні вшанували хвилиною мовчання памʼять загиблих Героїв, які віддали своє життя за Україну.
Як повідомляв Укрінформ, з початку повномасштабної війни Служба безпеки України викрила 102 російські агентурні мережі.
Перше фото: ОП