Український гонщик Притуляк посів 4 місце в п'ятиденному марафоні в пустелі

Український гонщик Вадим Притуляк виступив на третьому етапі Кубка світу з крос-кантрі.

Вадим Притуляк завершив п'ятиденний марафон в пустелі на 4-му місці й фінішував 13-м у загальному заліку гонки Abu Dhabi Desert Challenge. Про це повідомляє XSPORT.

У класі Т-3 український гонщик фінішував за крок від подіуму і посів четверте місце. При цьому під час гонки в українця трапилася поломка, яка і зумовила більш ніж двогодинне відставання від першого місця.

Відео з місця поломки:

У загальному заліку гонки Abu Dhabi Desert Challenge українець став 13-м. Переможцем етапу став чех Мартін Прокоп, який випередив поляка Якуба Пшігонського на 13,5 хвилини. Третім, з відставанням у 46 хвилин, фінішував росіянин Володимир Васильєв.