Український гімнаст Ілля Ковтун став чемпіоном Європи

Наш гімнаст виборов «золото» у вправах на паралельних брусах.

Український гімнаст Ілля Ковтун завоював «золото» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів. Про це повідомляє XSport.

У вправах на паралельних брусах українець отримав оцінку 14.000 бала (5.000 складність + 9.000 виконання) і став чемпіоном Європи у своїй віковій категорії. Ковтун увійшов в заявку збірної України прямо перед змаганнями в Глазго, оскільки довгий час відновлювався після травм коліна.

Відзначимо, що паралельно в Глазго проходить дорослий чемпіонат Європи, де 12 серпня в особистих фіналах виступлять українські гімнасти Ігор Радівілов (опорний стрибок) та Петро Пахнюк (кільця і ​​бруси).

Нагадаємо, жіноча збірна України вперше за вісім років вийшла у фінал чемпіонату Європи і посіла там п'яте місце.