Формула-1: Ферстаппен виграв дощову кваліфікацію Гран-прі Бельгії

Голландський пілот здобув шостий поул в сезоні.

Переможцем кваліфікації 12-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Бельгії став пілот команди «Ред Булл» Макс Ферстаппен, повідомляє Укрінформ.

У кваліфікаційних заїздах на мокрій від дощу трасі Спа-Франкоршам кращий час показав пілот команди «Ред Булл» Макс Ферстаппен. Це 6-й поул голландця в сезоні. Зауважимо, що кваліфікацію призупиняли через серйозну аварію Ландо Норріса («Макларен»).

Друге місце у кваліфікації посів пілот «Вільямс» Джордж Расселл. Третій і четвертий час показали Льюїс Гемілтон («Мерседес») і Даніель Ріккардо («Макларен»). Відзначимо провал «Феррарі» - обидві машини не потрапили в першу десятку.

Головна гонка Гран-прі Бельгії відбудеться 29 серпня. Початок – о 16:00.